Yardım Samsung Galaxy A3 2017 SM-A320FL U5 No Command Hatası

Yazdır

Akın07

Üye
Kayıtlı üye
24 Şub 2019
56
3
8
40
Cihazınız yurtdışı mı?
Evet ustam daha önce rapir yapilmis cihaza ustam u2 7.0 dayken u5 8.0 romu yükleyince bu yüzden sıkıntı verdi galiba cihaza u3 u4 yükleyeydim belki böyle olmazdi olmiycak galiba bu custom romdayken iyi caliyo fakat yurtdışı oldugu icin sebeke vermiyor iste

Machine

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
851
341
63
Türkiye
Evet ustam daha önce rapir yapilmis cihaza ustam u2 7.0 dayken u5 8.0 romu yükleyince bu yüzden sıkıntı verdi galiba cihaza u3 u4 yükleyeydim belki böyle olmazdi olmiycak galiba bu custom romdayken iyi caliyo fakat yurtdışı oldugu icin sebeke vermiyor iste

Cihaza custom rom yükleyerek açtığınızı söylemişsiniz.
Yine custom rom yükleyin cihaz açılsın.
Stock rom yüklerken CP ( modem ) dosyasını seçmeyin.
Cihaza bu şekilde stock rom yazdırın.
Sonrasın da CP yükleyin.
Recovery ekranın da no command hatası vermeye devam ederse,
Power tuşuna basılı tutarken bir defa Ses kısma tuşuna basın ve full wipe yapın.

Akın07

Üye
Kayıtlı üye
24 Şub 2019
56
3
8
40
Cihaza custom rom yükleyerek açtığınızı söylemişsiniz.
Yine custom rom yükleyin cihaz açılsın.
Stock rom yüklerken CP ( modem ) dosyasını seçmeyin.
Cihaza bu şekilde stock rom yazdırın.
Sonrasın da CP yükleyin.
Recovery ekranın da no command hatası vermeye devam ederse,
Power tuşuna basılı tutarken bir defa Ses kısma tuşuna basın ve full wipe yapın.
Evet ustam custom rom ile aciliyor cihaz stoc rom ile acmiyor recovery modda error creating device mapping türü biseyler yaziyor

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Akın07

Üye
Kayıtlı üye
24 Şub 2019
56
3
8
40
Hmmm İşiniz Zor Allah Yardımcınız Olsun​
Sagol ustam allah razı olsun cok ugrastim olmuyor root at diyolar oem acilmayinca nasil atilcaksa twrp üzerinden hard reset atiyom yine nafile a3 yazisinda kaliyor oyle custom romdayken sertifika yamalaya bilsen sebeke gelicek oda zor en son komple cökücek uğrasmaktan

EliteMan

Çalışkan üye
Yasaklı üye
27 Kas 2019
1,137
527
113
18
Sagol ustam allah razı olsun cok ugrastim olmuyor root at diyolar oem acilmayinca nasil atilcaksa twrp üzerinden hard reset atiyom yine nafile a3 yazisinda kaliyor oyle custom romdayken sertifika yamalaya bilsen sebeke gelicek oda zor en son komple cökücek uğrasmaktan
:censored:

• Beğen
Tepkiler: Akın07