Yardım Samsung Galaxy A3 SM-A320F (2017)

Yazdır

Adi1ov

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Nis 2021
2
0
1
23
Selamün Aleykum. Bir sorunum için yardım edebilir misiniz ? Başıma gelenler size komik gelebilir :( Şöyleki ben bazı nedenlerden telefona root yapmak için karar aldım. İlk gün araştırdım,yapamadım. OEM kilidi geliştirici seçeneklerinde yoktu. Yarını bunun çözümünü buldum ve hallettim. İlk saferim olduğundan işlemlerin acemisiydim. Dikkat isteyen bir durum olduğunun pek farkında değildim. İlk başta Twrp indirdim sonra telefonda açtım. Bundan sonra izlediğim root yapma yönteminde sd cart kullanılarak yapılıyordu ama bende sd cart yoktu.. Biraz sinirlendim ve büyük bir hata yaparak twrp kendim kurcalamaya çalıştım. Ve olanlar o zaman oldu... Birşeylere bastım ve telefon açılma ekranına geçti ve brick denilen olay oldu.. Sonra biraz araştırdıktan sonra anladım ki , telefon sistemini silmişim. Bu konunun cahili olduğumdan yedekte almadım. Nasıl bir egoysa çözerim zaten demiştim. Neyse bundan sonra biraz araştırdım, Rom(yazılım) yükleyerek durumu çözebileceğimi anladım. Bir tane stock rom indirdim. Ama odinde fail hatası verdi. Telefon ekranında device 8 binary 7 yazıyordu. Samsung toolla çözebileceğimi okudum. Onu indirdim kurdum ama o da card not found hatası verdi. Onu da çözmek için Zx3 shell indirdim o da aynı hatayı verdi. Şuan telefon twrp yüklü durumda bekliyor. Durumu çözmek için yardım edebilir misiniz ?

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Adi1ov

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Nis 2021
2
0
1
23
Çözümü buldum u8 yazılım sürümü inmeliymiş. Belki okuyan birisine yardımı olur diye yazayım dedim