Çözüldü Samsung Galaxy A3 SM-A320F FRP Reset

Yazdır

bukalemun82

Üye
Kayıtlı üye
23 Şub 2017
44
24
8
43
z3xde yaptım cihaz çöktü sustu yeni yazılımla açıldı blutothle nasıl yaptın ustad açılışta bluteotu açamıyoruzki zaten yapanlarda cihaz açılırken bluteotu açık başlıyor cihaz nasıl açacaz blototutu frp kaldırmak ıcın ?????

• Beğen
Tepkiler: bykaya27

bykaya27

Aktif üye
Kayıtlı üye
21 Ocak 2017
90
130
33
37
z3xde yaptım cihaz çöktü sustu yeni yazılımla açıldı blutothle nasıl yaptın ustad açılışta bluteotu açamıyoruzki zaten yapanlarda cihaz açılırken bluteotu açık başlıyor cihaz nasıl açacaz blototutu frp kaldırmak ıcın ?????
cihaza blutothle bağlamak için acil aramalara gel 112 yi ara blutoth sekmenti açılınca bağlanmaya çalış başka şekilde bağlayamazsın güvenlik nedeniyle iptal edersede tekrar cihazı downloada al cihazi Z3X üzerinden G920t sec hata verecek cihaz çökecek olursada tekrar downloada al çökmüş vaziyette olsun cihazi Z3X üzerinden G920t tekrar yap cihaz açılacaktır.

bukalemun82

Üye
Kayıtlı üye
23 Şub 2017
44
24
8
43
z3x işlemi yapıyor ayarları sıfırlaın diyor ekranda yarıda kalıyor elle açarken cihazı kies modunda kalıyor bunu ikiüçkere tekrarladım düzelmiyor normal yazılım yukledim düzeldi fakat dediğiniz gibi blutooth malesefe çıkmıyor ekranda işareti cihazın sürümü android 7 ustad

Searching Samsung USB Flash interface... COM5 tespit edildi
Bağlantıyı Kur... Tamam
PIT Telefondan okunuyor... Tamam
Searching FRP lock... Tamam
FRP kilidi siliniyor... Tamam
Reset tamamlandı.
FRP sıfırlamayı tamamlamak için 'Yedekle ve Sıfırla' kısmına gidip fabrika veri sıfırlaması yapın.
Samsung Tool PRO v.30.1 ile tamamlandı

Son düzenleme:

bykaya27

Aktif üye
Kayıtlı üye
21 Ocak 2017
90
130
33
37
z3x işlemi yapıyor ayarları sıfırlaın diyor ekranda yarıda kalıyor elle açarken cihazı kies modunda kalıyor bunu ikiüçkere tekrarladım düzelmiyor normal yazılım yukledim düzeldi fakat dediğiniz gibi blutooth malesefe çıkmıyor ekranda işareti cihazın sürümü android 7 ustad
üstadım yaptığım açıklamalarda da belirtiğim gibi daha 10 15 dk önce aynı cihazdan yapıp müşteriye teslim ettim yapmadığımız bir işlemi kafamdan sallayarak söylemiyorum demin yaptım eğer sorununuz devam ediyorsa bence blutooth meselesini aklınızdan cıkarmak ve benim sizi yönlendirdiğim şekilde yapmanız sizin için daha iyi olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: tunckadro01

bykaya27

Aktif üye
Kayıtlı üye
21 Ocak 2017
90
130
33
37
ve bu arada z3x en son exe sini kulanmanızı tavsiye ediyorum

bukalemun82

Üye
Kayıtlı üye
23 Şub 2017
44
24
8
43
sorun çözüldü bykaya ustad
yapılan işlemler
1- z3x.exe aç model:G920T seç
2-downloand mode al usb tak
3-frp react seç
burda cihaz ekranda çizgi kalır cihazı kendimiz açıyoruz ses kısma ve home tuşu power ile 4saniye basılı tutun yeniden başlıcak fakat
ekranda kies setup gibi yazı çıkarsa telaş yapmayın oşekilde yani ekran kies modunda kalırsa aynı şekilde usb takın tekrar z3x ile frp reset yapın yine düzelmezse 2nciinde kesin düzeliyor ve frp kırılmış olarak cihaz açılıyor menü geliyor
4-google ve choremeden oturum açın birkere mahsus sonra çıkış yapın cihazı ayarlardan sıfırla yeniden başlatın bu şukilde yaparsanı a3olarak ve frp lock tamemen kalkmış olacaktır
5-oturumları açmazsanız cihaz s6edge ve frp olarak açık kalır
blutoth mulututa gerek kalmadan yapabilirsniz

• Beğen
Tepkiler: bykaya27

bykaya27

Aktif üye
Kayıtlı üye
21 Ocak 2017
90
130
33
37
sorun çözüldü bykaya ustad
yapılan işlemler
1- z3x.exe aç model:G920T seç
2-downloand mode al usb tak
3-frp react seç
burda cihaz ekranda çizgi kalır cihazı kendimiz açıyoruz ses kısma ve home tuşu power ile 4saniye basılı tutun yeniden başlıcak fakat
ekranda kies setup gibi yazı çıkarsa telaş yapmayın oşekilde yani ekran kies modunda kalırsa aynı şekilde usb takın tekrar z3x ile frp reset yapın yine düzelmezse 2nciinde kesin düzeliyor ve frp kırılmış olarak cihaz açılıyor menü geliyor
4-google ve choremeden oturum açın birkere mahsus sonra çıkış yapın cihazı ayarlardan sıfırla yeniden başlatın bu şukilde yaparsanı a3olarak ve frp lock tamemen kalkmış olacaktır
5-oturumları açmazsanız cihaz s6edge ve frp olarak açık kalır
blutoth mulututa gerek kalmadan yapabilirsniz
gözünüz aydın

• Beğen
Tepkiler: bukalemun82

Aydar1

Üye
Yasaklı üye
31 Ara 2017
50
27
18
25

Searching Samsung USB Flash interface... COM5 tespit edildi
Bağlantıyı Kur... Tamam
PIT Telefondan okunuyor... Tamam
Searching FRP lock... Tamam
FRP kilidi siliniyor... Tamam
Reset tamamlandı.
FRP sıfırlamayı tamamlamak için 'Yedekle ve Sıfırla' kısmına gidip fabrika veri sıfırlaması yapın.
Samsung Tool PRO v.30.1 ile tamamlandı
Eline Sağlık Dostum İşlem Başarı bir şekilde olmuştur.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
İşlem başarılı şekilde oldu. Teşekkürler emeğine sağlık. Detaylı anlatım için teşekkürler.

shantel

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
23 Mar 2017
17
4
3
31
üstad bende var deniyorumama olmuyor olmama nedeni 8.0 versyon ola bilirmi

3aris

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Mar 2017
22
2
3
47
a320f 8.0 u3 cihazda frp

combinasyon <<usb debug
kendi yazılımını home+csc mutlaka ODİN yüklesin
z3xde yazılım atmayın 2 saatim boşa geçti :)