Samsung Galaxy A5 2016 Ekran Kilidi Hatası

Yazdır

kartall82

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Ağu 2019
11
0
1
41
Merhaba arkadaşlar
Samsung Galaxy A5 2016 SM-A510F telefonum her şeyi düzgün olarak çalışıyor fakat parmak izi hariç desen ve pin kilidi koyduğumda şifreyi doğru girmeme rağmen açılmıyor yardımcı olursanız sevinirim

kartall82

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Ağu 2019
11
0
1
41
Cihaz yurtdışı o zaman root yüklenmiş fakat yanlış root yüklenmiş.
Cihazı düzeltmeniz için TWRP+SüperSu_2.79 yüklemeniz lazım.

Teşekürler peki telefonuma uygun twrp linki verebilirmisin birde bende süpersu pro 2.82 var olurmu
NOT:TWRP yi yüklemeden önce yapmam gereken birşey var mı telefon rootlu ve ben kalıcı root atmak istiyorum mümkünse neler yapmam gerekiyor beni bilgilendirirsen sevinirim

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: kartall82

kartall82

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Ağu 2019
11
0
1
41
Maalesef düzelmedi twrp yükledim ve sm-a510f_mroot_700_7.tar.md5 u da yaptım bu seferde şebeke tamamen gitti ekran kilidi derken şebekeden de olduk tekrar eski root dosyasını yükledim ve modem dosyalarını kurduktan sonra düzeldi şebeke ama ekran kilidi hala aynı sadece parmak izi okuyor şifre ve desen yapınca açılmıyor şifreyi doğru giriyorum ama olmuyor

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
Maalesef düzelmedi twrp yükledim ve sm-a510f_mroot_700_7.tar.md5 u da yaptım bu seferde şebeke tamamen gitti ekran kilidi derken şebekeden de olduk tekrar eski root dosyasını yükledim ve modem dosyalarını kurduktan sonra düzeldi şebeke ama ekran kilidi hala aynı sadece parmak izi okuyor şifre ve desen yapınca açılmıyor şifreyi doğru giriyorum ama olmuyor
Cihaz yurtdışı olduğu için zaten şebeke sorunu olacaktır.
Az önce aynı model'de EFT Dongle Orjinal rootunu attım fakat hiç bir sorun olmadı.
Sizin sorunuz Desen donma sorunuz var.
Acele etmeseniz aynı cihaz elime gelirse twrp'le sorunu çözüp size bilgilendirme yaparım.

kartall82

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Ağu 2019
11
0
1
41
Cihaz yurtdışı olduğu için zaten şebeke sorunu olacaktır.
Az önce aynı model'de EFT Dongle Orjinal rootunu attım fakat hiç bir sorun olmadı.
Sizin sorunuz Desen donma sorunuz var.
Acele etmeseniz aynı cihaz elime gelirse twrp'le sorunu çözüp size bilgilendirme yaparım.

Desen donma değil doğru desene çizmeme rağmen telefon açılmıyor pin de girsem olmuyor ama parmak izin de sıkıntı yok açılıyor telefon tamam burada takipteyim