Root Samsung Galaxy A5 2016 (SM-A510FD) Android 7.0 Root

Yazdır

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Arkadaşlar A510FD veya model numarasının sonunda iki harf olan(J510FQ) cihazlara yazılım ve root dosyası ararken öncelikle cihazı ses kısma + home + power tuşlarına basılı tutarak download moda alalım ve gelen ekranda model numarasını kontrol edelim. Örneğin A510FD model telefonu download moda aldığımda çıkan model numarası A510F idi. Ben de buradan hareketle cihaza A510f root dosyası kullandım. Problem olmadan cihaz başarılı bir şekilde rootlandı.

Not: Paylaştığım root dosyasını kullanmadan önce telefon modelini download moda alarak tekrar kontrol ediniz.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Arkadaşlar A510FD veya model numarasının sonunda iki harf olan(J510FQ) cihazlara yazılım ve root dosyası ararken öncelikle cihazı ses kısma + home + power tuşlarına basılı tutarak download moda alalım ve gelen ekranda model numarasını kontrol edelim. Örneğin A510FD model telefonu download moda aldığımda çıkan model numarası A510F idi. Ben de buradan hareketle cihaza A510f root dosyası kullandım. Problem olmadan cihaz başarılı bir şekilde rootlandı.

Not: Paylaştığım root dosyasını kullanmadan önce telefon modelini download moda alarak tekrar kontrol ediniz.
Teşekkürler.

SM-N950 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selçuk1010

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Ara 2017
18
13
3
38

paylaşım için tşk ederim emegine sağlık

• Beğen
Tepkiler: braveturks

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Şimdi denedim başarılı root oldu cihaz. Açılırken biraz geç açılır acele etmeden sabırla bekleyin. Cihaz açıldığı zaman süper su uygulaması gelecek ve cihaz root edilmiş olacaktır.