Yardım Samsung Galaxy A7 2016 Şebeke Sorunu

Yazdır

hakann5335

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Eki 2018
17
0
1
25
arkadaşlar bende samsung galaxy a7 2016 a710fd cihazı var bu android 6 idi 7 e yükselttim custom rom ile şu an ağda kayıtlı değil hatası veriyo mobil ağ operatorleri gozukmuyor bu samsung tool dan falan yapmaya çalıştım pek beceremedim arkadaşlar yardımcı olurmusunuz bana yani sorun yukseltme yapılırken modem dosyası uyumsuzluğundan kaynaklıyor bence iyice her yeri araştırdım sihirli parmaklarınızı bekliyorum :D

Machine

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
851
341
63
Türkiye
arkadaşlar bende samsung galaxy a7 2016 a710fd cihazı var bu android 6 idi 7 e yükselttim custom rom ile şu an ağda kayıtlı değil hatası veriyo mobil ağ operatorleri gozukmuyor bu samsung tool dan falan yapmaya çalıştım pek beceremedim arkadaşlar yardımcı olurmusunuz bana yani sorun yukseltme yapılırken modem dosyası uyumsuzluğundan kaynaklıyor bence iyice her yeri araştırdım sihirli parmaklarınızı bekliyorum :D

Tek konu açarak da sorununuza çözüm bulabilirsiniz.
:ihtiyar:

Samsung tool dan yapmaya çalıştım derken ?
Nasıl bir işlem gerçekleştirdiniz ki ?

hakann5335

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Eki 2018
17
0
1
25
samsung tool yazılımı ile denedim galiba onun boxu varmış sonradan ogrendim box bende yok her neyse şu an ımei i atmam gerekiyor

hakann5335

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Eki 2018
17
0
1
25
telefon açılıyor herşey iyi guzel sım kartı takıyorum sım kartıda goruyor fakat mobil operatorleri gormuyor nasıl bir sorun acaba profesyonel destek almam gerekiyor :(

hakann5335

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Eki 2018
17
0
1
25
Cihazın bilgilerini uçurma istersen kullanılamaz bir hal alabilir.
En yakın bir teknik servise götür.
Çünkü bahsi geçen Samsung tool ücretli bir araçtır.
bu samsung toolun ucretsiz yazılımlarını buldum daha doğrusu crack yapılmış halini baya araştırdım internetten çalıştırdım hatta ama ımei repair yapamıyor baya kurcaladım cihazı inşallah pert olmamıştır :( çalışmasında herhangi bir sorun yok android 7 yi yukledim her şey çalışıyor tek sorun şu ağda kayıtlı değil hatası

Machine

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
851
341
63
Türkiye
bu samsung toolun ucretsiz yazılımlarını buldum daha doğrusu crack yapılmış halini baya araştırdım internetten çalıştırdım hatta ama ımei repair yapamıyor baya kurcaladım cihazı inşallah pert olmamıştır :( çalışmasında herhangi bir sorun yok android 7 yi yukledim her şey çalışıyor tek sorun şu ağda kayıtlı değil hatası

Kardeşim bu antivirüs programı değil ki crack ile kullanılsın...
Yada tek zeki insan sensin bunca cep telefoncu boş yere 2 bin 3 bin lira verip box satın almışlar ?

hakann5335

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Eki 2018
17
0
1
25
Kardeşim bu antivirüs programı değil ki crack ile kullanılsın...
Yada tek zeki insan sensin bunca cep telefoncu boş yere 2 bin 3 bin lira verip box satın almışlar ?
aynen jeton sonradan düştü bir an box alıp tamire başlasam mı düşündüm :D benim bulunduğum ilçe de telefoncu yok ufaktan başlarım boza boza ogrenirim :D