Samsung Galaxy A7 2016 SM-A710F LTE'nin Bitmek Bilmeyen Sorunları

bmkk1

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ocak 2020
8
1
3
İyi günler dostlar,bir telefoncudan 2.el bir A7 2016 telefon aldım,aldığımdan beri sorunlar bitmedi.İlk gün sık sık rastgele uygulamalar kendini durdurmaya başladı,sıfırladım,yeni rom attırdım biraz düzeldi ama yine devam ediyor.Bunun yanı sıra ara ara kendi kendine kapanıp,yeniden başlıyor.Derken bugün durup dururken kapanıp,kapanıp açılmaya başladı.Twrp yükleyip,komple sistemi sıfırladım tekrar son sürüm TUR-A710FXXU2CRL1 ile başlayan romu Odinden flashlamaya çalışıyorum olmuyor.Ne yapacağımı bilmiyorum açıkçası.Servise göndersem muhtemelen anakart değişimi vs. isteyebilirler,zaten 2.el telefon.Lütfen yardımcı olun.(Telefoncu hata kabul etmiyor,telefoncuyla uğraşmak istemiyorum.)

qoqobikare

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Kas 2018
21
0
1
24
O kadar para veriyorsun keşke biraz uzun kontrol etseydin zamanında bende s4 almıştım şebeke sorunu çıkmıştı özel değilse kaça aldınız?​

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
Cihazınızın "Download" mode alıp fotoğrafları paylaşır mısınız?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Yazık olmuş.
İkinci el bir cihaz almaktansa, düşük özellikli sıfır bir cihaz almak her zaman daha iyidir.

• Beğen
Tepkiler: bmkk1

bmkk1

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ocak 2020
8
1
3
Yazık olmuş.
İkinci el bir cihaz almaktansa, düşük özellikli sıfır bir cihaz almak her zaman daha iyidir.
Aynen öyle,eski tuşlu telefonlarda pek sorun olmuyordu fakat ilk kez 2.el akıllı telefon aldım,inşAllah bir daha almak zorunda kalmam.Bu da bana ders oldu.

bmkk1

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ocak 2020
8
1
3
Cihazınızın "Download" mode alıp fotoğrafları paylaşır mısınız?
Hocam 4 parça sanırım Rus romunu yükledim,hata ve kendi kendine kapanma sorunu bayağı azaldı ama hala arada oluyor.
Yazılım bilgileri:sürüm 7.0
ana bant sürümü:A710FXXU2CQDC
Güvenlik yaması:1 nisan 2017

odin download modunda:product name:SM-A710F
Current binary:Samsung Official
System status:Official
Fap lock:eek:ff
Secure download:Enabled
Warranty void:1 (0x030c)
Rp swrev:b:2 k:0 s:1 yazıyor

bmkk1

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ocak 2020
8
1
3
Hocam 4 parça sanırım Rus romunu yükledim,hata ve kendi kendine kapanma sorunu bayağı azaldı ama hala arada oluyor.
Yazılım bilgileri:sürüm 7.0
ana bant sürümü:A710FXXU2CQDC
Güvenlik yaması:1 nisan 2017

odin download modunda:product name:SM-A710F
Current binary:Samsung Official
System status:Official
Fap lock:eek:ff
Secure download:Enabled
Warranty void:1 (0x030c)
Rp swrev:b:2 k:0 s:1 yazıyor
Bazı yerler kendi kendine emoji olmuş. :/

bmkk1

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ocak 2020
8
1
3
O kadar para veriyorsun keşke biraz uzun kontrol etseydin zamanında bende s4 almıştım şebeke sorunu çıkmıştı özel değilse kaça aldınız?​
Donanımsal olarak sorun yoktu,ilk bakışta yazılımsal olarak da sorun yoktu,ekranında çizik yoktu,kullanmaya başlayınca başladı sorunlar.

Aslankim

muaz75
Yasaklı üye
12 Kas 2019
653
322
63
24
istanbul başakşehir
Donanımsal olarak sorun yoktu,ilk bakışta yazılımsal olarak da sorun yoktu,ekranında çizik yoktu,kullanmaya başlayınca başladı sorunlar.

burdan turkey yazılımını yada combination indire bilirsiniz
işe yarayacaktır yazılımları tektek deneyiniz doru yazılımı bulana kadar
yapacağınız işlemlerden mobil kulüp ve ben sorumlu değiliz

Moderatör tarafında düzenlendi: