Custom Firmware Samsung Galaxy C5 Pro SM-C5010 Combination Firmware

Yazdır

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Kombinasyon yazılımları test yazılımlarıdır. Bunların içinde root olmaz. Ayrı yüklemeniz gerekecektir.

orkhan523

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Mar 2018
8
0
1
32
Lütfen biraz bilge verin.Bu konuda bilgim az.İnternetdede fazla bilgi bulamadım.Tam Olarak stock ROM farkı nelerdir ?

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Lütfen biraz bilge verin.Bu konuda bilgim az.İnternetdede fazla bilgi bulamadım.Tam Olarak stock ROM farkı nelerdir ?

Anladığım kadarıyla konuya hiç vakıf değilsiniz. Burada size ne derece anlatılır bilemem. Google dan gerekli yazılı ve görsel kaynakları bulacaksınızdır.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Stock rom nihai yani cihaz için gerekli olan fabrikasyon yazılımdır. Bu ise sadece cihazda yapılması gereken ufak testler ve ayarlar için kullanılan geçici bir yazılımdır. Bu yazılımdan sonra stock rom yüklemeniz gerekecektir.

ramooo19

Üye
Yasaklı üye
1 Ocak 2017
41
9
8
kullanan oldumu demeyecektin herhalde kullana bilen oldumu.şimdi sorunun cevabını vereyım oldu fakat işlem başarısız CROM kilidi olduğu için combınation bile flashlanamıyor.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
kullanan oldumu demeyecektin herhalde kullana bilen oldumu.şimdi sorunun cevabını vereyım oldu fakat işlem başarısız CROM kilidi olduğu için combınation bile flashlanamıyor.
Crom kilidi ile alakası yok. Bu C5 pro 2 versiyondur ve biri Çin biri hongkong için üretilen. Bu kombinasyon dosyası Çin için üretilen cihazlar için kullanılır. Hongkong cihazlarından kullanamazsın. Çin için üretilmiş olan cihazda türkçe ve google play mağazası yoktur. Ülkemizde satılan c5 pro cihazı Hongkong için üretilen ve Türkçe dil google play mağazası vardır.

Yorum yaparken iyi düşünün öyle yorum yapın. Bilmiyorum deseydiniz daha yerinde olurdu.

ramooo19

Üye
Yasaklı üye
1 Ocak 2017
41
9
8
Crom kilidi ile alakası yok. Bu C5 pro 2 versiyondur ve biri Çin biri hongkong için üretilen. Bu kombinasyon dosyası Çin için üretilen cihazlar için kullanılır. Hongkong cihazlarından kullanamazsın. Çin için üretilmiş olan cihazda türkçe ve google play mağazası yoktur. Ülkemizde satılan c5 pro cihazı Hongkong için üretilen ve Türkçe dil google play mağazası vardır.

Yorum yaparken iyi düşünün öyle yorum yapın. Bilmiyorum deseydiniz daha yerinde olurdu.

kusuruma bakmayın ama siz burda ğyeleri tutmaya değil caydırmayamı çalışıyorsunuz onu anlayamadım.Bu alemde bir tek siz yoksunuz bunu bilin. size Tavsiyem karşınızdakini hiç bir zaman hor görmeyin. kimin ne oldunu ne iş yaptığını bilemezsiniz!Neyse uzatmaya gerek yok bu sitenize son ziyaretımdı bundan önce Paradox aynı şekilde beni aşalar gibi oldu bu 2.ci size keyıflı forumlar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
kusuruma bakmayın ama siz burda ğyeleri tutmaya değil caydırmayamı çalışıyorsunuz onu anlayamadım.Bu alemde bir tek siz yoksunuz bunu bilin. size Tavsiyem karşınızdakini hiç bir zaman hor görmeyin. kimin ne oldunu ne iş yaptığını bilemezsiniz!Neyse uzatmaya gerek yok bu sitenize son ziyaretımdı bundan önce Paradox aynı şekilde beni aşalar gibi oldu bu 2.ci size keyıflı forumlar
Sagdan git para bulursun.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
sizdende bunu beklerim zaten sonradan gelme ler hep böyle oluyor insanlıkdan bi haber yaşamaya devam edın siz.

İlk gelen sen olmuşsun ama hala birşey öğrenememişsin. Sonradan gelme ne ise onu da anlamadım ama. Yaşın kaç başın kaç. Ettiğin laflara bak. İlk önce sen karşındaki insanları iyi tanıyacaksın. Biz sizlerin davranışlarına göre davranırız. Etki tepki meselesi. Sonradan gelme lafı bence sende alınganlığın ve çok bilmişliğin göstergesi gibi geldi. Kimin önce yada kimin sonra geldiğine nasıl kanaat ettin o ayrı mesele. Elinde photofinish cihazı var herhalde. Banlamaktan bahsetmişsin, Serdar merhametlidir biraz banlamayabilir ama ben biraz gaddarımdır. İnsanları çok severim ama burada hazımsızlık yaşayanlara da asla tahammül edemeyebilirim.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
banlamak çözümmü sizce! banlamak sizin için en kolay şey! banlamayın hatta hesabımı komple silin sitenizde kalıntım bile kalmasın!
Uzatmaya gerek yok. Siz böyle devam edin bu hayatta, benim söylediklerimin doğru olduğunu anlayınca nasıl olsa utanırsınız. Adam gibi yardım isteseniz her türlü yardım ederdim. Ama ukala insanlara yardım etmek gibi bir huyum ne yazıkki yok. Madem çok biliyorsunuz neden yapamadınız da buraya geldiniz. Ben bu cihazdan defalarca yaptım frp kırdım. Crom kilidi felan alakası yok. Hem ukala hem dik kafasınız o yüzden güle güle. Sizi banlamak yada sizin gibileri banlamak doğru çözüm değil. Başka bir hesap alıp tekrar siteden istifade edeceksiniz. Çünkü hemen hemen çoğu konuda bizim site en üstte yer alır. Ama inşallah yakın zamanda cep telefonu sms üzerinde kayıt olayı ile bu sorunu çözeceğiz.

ramooo19

Üye
Yasaklı üye
1 Ocak 2017
41
9
8
İlk gelen sen olmuşsun ama hala birşey öğrenememişsin. Sonradan gelme ne ise onu da anlamadım ama. Yaşın kaç başın kaç. Ettiğin laflara bak. İlk önce sen karşındaki insanları iyi tanıyacaksın. Biz sizlerin davranışlarına göre davranırız. Etki tepki meselesi. Sonradan gelme lafı bence sende alınganlığın ve çok bilmişliğin göstergesi gibi geldi. Kimin önce yada kimin sonra geldiğine nasıl kanaat ettin o ayrı mesele. Elinde photofinish cihazı var herhalde. Banlamaktan bahsetmişsin, Serdar merhametlidir biraz banlamayabilir ama ben biraz gaddarımdır. İnsanları çok severim ama burada hazımsızlık yaşayanlara da asla tahammül edemeyebilirim.

sayin symbazz siz konuyu biliyormusunuz acaba ilk ters cevap kım atmıs bakın bi ben sizden yardım istemedım sadece fikir verdım silivri verdiği cevabı okunu bi bakalım ne demiş!

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Neyse uzatmayalım. Serdar biliyorki cevap vermiş sana. Sizin kötülüğünüze konuşmamış. Ben bunun tecrübesini yaptım demiş.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Abi siz gereğini yapın. Laf anlamıyor bu şahıs anlamayacak belli oldu. Boşuna uğraşıyoruz.