Root Samsung Galaxy C7 SM-C7000 6.0.1 Root

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Root dosyası;

Alternatif link

1. Gmail hesabınızdan çıkış yapın.
2. Oem kilidini açın.
3. Usb hata ayıklama açın.
5. Yukarıdaki 2 dosyayı İndirin.
6. Odin ile tar uzantılı dosyayı ap veya pda kısmından seç yükle
7. Eğer süper su gelmez ise, hafıza kartına 2. Dosyamız olan apk uzantılı dosyayı kuruyoruz.

Eğer cihazınızı download moda alınca crom service on yazıyor ise of yapmalısınız.

bulunan uygulamayı indirin ve açın.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

patronkim

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 May 2017
2
0
1
46
Bağlantılar sağlam. Siz nasıl bir hata aldınız?
sm c7000 i rootlayamadım.Odin programında setup connecting yazıyor.Orada takılı kalıyor.Root dosyasını telefona flashlamıyor.bilgisayara ne yaptıysam olmadı.usb driver kurulu.usb hata ayıklama modu açık,oem kilidi açık,gmail hesabı kapalı ancak odin programında setup connecting kısmında takılı kalıyor

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
sm c7000 i rootlayamadım.Odin programında setup connecting yazıyor.Orada takılı kalıyor.Root dosyasını telefona flashlamıyor.bilgisayara ne yaptıysam olmadı.usb driver kurulu.usb hata ayıklama modu açık,oem kilidi açık,gmail hesabı kapalı ancak odin programında setup connecting kısmında takılı kalıyor

Hangi odin versiyonunu kullanıyorsunuz. Ve bu videodaki gibi yapın. Örnek video sadece, ayrıca hata resimini atarsanız daha iyi olur. Normalde cihazı download moda aldığınız zaman odin direk cihazınızı görür ve yazılım veya doysa yüklemesi yaparsanız. Daha önce bu konularda deneyeniniz yoksa ve pc bilginiz az ise uğraşmayın derim.
Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

yalkurt

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 May 2017
6
0
1
44
Hangi odin versiyonunu kullanıyorsunuz. Ve bu videodaki gibi yapın. Örnek video sadece, ayrıca hata resimini atarsanız daha iyi olur. Normalde cihazı download moda aldığınız zaman odin direk cihazınızı görür ve yazılım veya doysa yüklemesi yaparsanız. Daha önce bu konularda deneyeniniz yoksa ve pc bilginiz az ise uğraşmayın derim.
Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
bende root işleminin son kısmında telefon mavi bir ekranda çince yada başka bir dil ona benzeyen kalıyor yaklaşık yarım saat beklettim belki işlem yapıyordur diye hiç ibrşey olmadı 5 kere denedim aynısı oldu nasıl aşarım bir yardım edermisin

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
bende root işleminin son kısmında telefon mavi bir ekranda çince yada başka bir dil ona benzeyen kalıyor yaklaşık yarım saat beklettim belki işlem yapıyordur diye hiç ibrşey olmadı 5 kere denedim aynısı oldu nasıl aşarım bir yardım edermisin

Yukarıdaki yeni eklediğim linki denermisin. Olumlu yada olumsuz dönüş yaparsan sevinirim.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
buda resim bu şekilde 45 do beklettim sonuç yok malesef nerede yanlış yapıyorum anlamadım

Bu resimdeki araştırdığıma göre uyarı niteliğindedir. Yani cihazınız şu an tahminin root edilmiş olması gerekir. Root cheker ile bir deneme yaparmısınız. Konuda anlatılan süper su gelmez ise süper su apk kurun.

yalkurt

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 May 2017
6
0
1
44
Bu resimdeki araştırdığıma göre uyarı niteliğindedir. Yani cihazınız şu an tahminin root edilmiş olması gerekir. Root cheker ile bir deneme yaparmısınız. Konuda anlatılan süper su gelmez ise süper su apk kurun.
yok hocam olmadı şifrede olmadı root checker ilşlede kontrol ettim olmamış bi sıkıntı var ama aşamadım denemediğim yol kalmadı
1 usb hata yaıklamayı açtım
2 OEM kilidini kaldırdım
3 usb sürücüyü yükledim
4 google hesabını sildim
5 dosyaları indiriop yüklemeye çalıştım ama olmadı

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
yok hocam olmadı şifrede olmadı root checker ilşlede kontrol ettim olmamış bi sıkıntı var ama aşamadım denemediğim yol kalmadı
1 usb hata yaıklamayı açtım
2 OEM kilidini kaldırdım
3 usb sürücüyü yükledim
4 google hesabını sildim
5 dosyaları indiriop yüklemeye çalıştım ama olmadı

Cihazında son Güncelleme varsa belki ondan olabilir. Eski bir Android 6 versiyonunu yüklemeni tavsiye ederim. Bu cihazlar diğer Samsung cihazları gibi değil. Snapdragon Qualcom işlemcili, o Yüzden dikkatli olmanı tavsiye ederim. Eğer cihaza eski bir Android 6 yükleyebilirsen muhtemelen bu işlemler işe yarayacaktır. Sorumluluk size aittir.

yalkurt

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 May 2017
6
0
1
44
Cihazında son Güncelleme varsa belki ondan olabilir. Eski bir Android 6 versiyonunu yüklemeni tavsiye ederim. Bu cihazlar diğer Samsung cihazları gibi değil. Snapdragon Qualcom işlemcili, o Yüzden dikkatli olmanı tavsiye ederim. Eğer cihaza eski bir Android 6 yükleyebilirsen muhtemelen bu işlemler işe yarayacaktır. Sorumluluk size aittir.
ilgilendiğin için teşekkür ederim hocam bende o kadar bilgi yok malesef yeni güncelleme için birşey çıkarsa onu denetim artık saolasın

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
ilgilendiğin için teşekkür ederim hocam bende o kadar bilgi yok malesef yeni güncelleme için birşey çıkarsa onu denetim artık saolasın

Anladım kardeşim, bu cihazdan elime geçerse bu yöntemleri deneyip eksik yerleri tamamlarım. Elimde cihaz olmadığı için deneme imkanım şu an yok.

hasanyangel

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Eyl 2017
6
4
3
29
bu javad ın dosyası önceden telefonumu rootluyordu şimdi yapmıyor. samsung rom unu güncellemiş bu rom da root yapılmıyor :S aptal telefonu illa sattıracak kendini !! acil c7 rom dosyası lazım güncel

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
bu javad ın dosyası önceden telefonumu rootluyordu şimdi yapmıyor. samsung rom unu güncellemiş bu rom da root yapılmıyor :S aptal telefonu illa sattıracak kendini !! acil c7 rom dosyası lazım güncel
Root olan sürüme geçiş yapın. Sammobile sitesine üye olup cihazınız için uygun olan romlardan birini indirin.