Çözüldü Samsung Galaxy C7 SM-C7000 Kombinasyon Dosyası

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda samsung galaxy c7 sm-c7000 cihazına ait genelde frp kırmak için kullanılan özel yazılımı paylaşacağım. Bu kombinasyon c7 hongkong için yapılmıştır. Konuya recovery ekran görüntüsünü atarsanız bu kombinasyon dosyasının sizin cihazınıza uygun olup olmadığını kontrol ederim. Bu dosya bütün sitelerde ücretli olarak satılıyor. Sadece belli başlı boxlarda support bölümünde bulunuyor. Bende elimde bulunan box'ın support bölümünden bilgisayarıma indirip kendi yandex diskime upload ettim. O yüzden bu konu gizli içerik.

Bu konu 'ler içindir.
'lik hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ek Madde 1:
İşi acele olanların işlerinin görülmesi ve mağduriyetlerinin giderilmesi için konuyla ilgili yeni bir karar alınmıştır.
Bu karar doğrultusunda:
Forum kurallarına uygun, kaliteli ve özenli 50 Adet konu açan üyelerimizin,
Özel Üye'lerin erişimine açık yalnızca bir konuya beklemeden erişim hakkı sağlamasına izin verilecektir.

Kısacası,
Forum kurallarına uygun, kaliteli ve özenli 50 Adet konu açan üyemiz:
Özel Üye'lere özel, sadece bir konuya erişim hakkı sağlayacaktır.

50 adet konunun açılması için herhangi bir zaman sınırlaması bulunmamaktadır.

Kurallara uygun olarak açılmayan, kalitesiz ve özensiz konular silinecektir.

Açtığınız geçerli konular 50 adet olduğunda, istediğiniz konu içeriği, size özel mesajla gönderilecektir.

Özel Üye ve Yönetici Olamayacaklar bu haktan faydalanamazlar.
Özel Üye ve Yönetici olamayacakların listesine ulaşabilirsiniz.

[SHOWTOGROUPS=4,6,3]
bulunan dosyayı indirin ve cihazınızı download moda alıp yükleme yapın. Sonra hiç bir şeye ellemeden sam mobile sitesinden İndirdiğiniz yazılımı ap bl cp son olarak csc bölümüne home csc seçip yükleme yapın. Böylece cihazda açıldığı zaman frp felan olmayacak. [/SHOWTOGROUPS]

Moderatör tarafında düzenlendi:

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
keşke dosya açık paylaşsaydın.
Bu kombinasyon dosyası hiç bir yerde yok. Olanlarda hep ücretlidir. Yada elinizde z3x box olması lazım bu dosya için. Z3x'te bugün 600 tl gibi bir fiyatı var.

Ben bunu bilerek kapalı paylaşım yaptım çünkü özel üyelik isteyen bir dosyadır. Özel üyelikte ücretli birşey değildir. Sadece bu sitede paylaşımlarımız devam etsin ve site ayakta kalsın diye yapılan birşeydir. Dosyayı almak için özel üye olup siteye katkı sağlarsınız veririz.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bu kombinasyon dosyası hiç bir yerde yok. Olanlarda hep ücretlidir. Yada elinizde z3x box olması lazım bu dosya için. Z3x'te bugün 600 tl gibi bir fiyatı var.

Ben bunu bilerek kapalı paylaşım yaptım çünkü özel üyelik isteyen bir dosyadır. Özel üyelikte ücretli birşey değildir. Sadece bu sitede paylaşımlarımız devam etsin ve site ayakta kalsın diye yapılan birşeydir. Dosyayı almak için özel üye olup siteye katkı sağlarsınız veririz.

Yavaş yavaş emek verenlerin emeklerini, emekleri karşılığında almaya alışacaklar.