Root Samsung Galaxy C7 SM-C7000 TWRP + Root

Yazdır

ygzyldz

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Eyl 2017
14
2
3
27
yükledikten sonra odin ile romlayınca tekrar eski haline gelince root u yapmak istiyorum bu sefer twrp yerine philz touchla yapabilir miyim ? Çünkü twrp roma yani dahili hafızaya attığım zip i görmüyor ve setup/install yapamıyorum

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
yükledikten sonra odin ile romlayınca tekrar eski haline gelince root u yapmak istiyorum bu sefer twrp yerine philz touchla yapabilir miyim ? Çünkü twrp roma yani dahili hafızaya attığım zip i görmüyor ve setup/install yapamıyorum
Romu yükledikten sonra birlikte TWRP ile root yapabiliriz.

• Beğen
Tepkiler: Laderof

Laderof

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Mar 2018
4
0
1
28
ygzyldz ben hesabın şifresini 5 kere yanlış girdim kitlendi. Bundan devam ediyorum. Verdiğin linkteki şeyi nereden indiriyor bilmiyorum ama çok uzun sürer. 24 kb indiriyor. IDM bile bölemedi dosyayı bende önceden c7 nin bi romu vardı senden rica etsem sana atcağım dosyaların yerini odinde nereye tıklayacağım yardım eder misin ? Telefonu açamıyorum. Bir de seninle anlık bir iletişim kurmam gerek.

Laderof

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Mar 2018
4
0
1
28
abi rom u yükledim şimdi halledelim

Son düzenleme:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Odinde Flash After Reset seçeneğini kaldırın twrp yi öyle atın. Pass olunca cihaza reset atın.

Laderof

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Mar 2018
4
0
1
28
Yok arkadaşlar neredeyse 1 aydır uğraşmıştım C7 root için hiç bir sitede çözümü yok. Rom u tekrar sıfırladım bu sefer wifi hatası alıyo. Tek yapmam gereken Smart Switch ile ilk haline getirip son sürüme updatelemek bunu da buraya yazıyorum. Artık gerçekten yoruldum. Saat 2 den beri başından kalkmadım şu telefon ve bilgisayarın. Pek bilindik bir telefon olmadığından kimse bunun üzerine pek uğraşmamış(sizin sayfa hariç) ama neredeyse 50 kere denedim olmadı kendinize iyi bakın hadi Allah 'a emanet

Moderatör tarafında düzenlendi:

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Yok arkadaşlar neredeyse 1 aydır uğraşmıştım C7 root için hiç bir sitede çözümü yok. Rom u tekrar sıfırladım bu sefer wifi hatası alıyo. Tek yapmam gereken Smart Switch ile ilk haline getirip son sürüme updatelemek bunu da buraya yazıyorum. Artık gerçekten yoruldum. Saat 2 den beri başından kalkmadım şu telefon ve bilgisayarın. Pek bilindik bir telefon olmadığından kimse bunun üzerine pek uğraşmamış(sizin sayfa hariç) ama neredeyse 50 kere denedim olmadı kendinize iyi bakın hadi Allah 'a emanet
Tam olarak nerede hata alıyorsunuz. Konuda anlattım herşeyi android 7 için kullanılabilir bu yöntem. Cihaza twrp yüklerken hatasız yükleniyorsa ve hemen ardından recovery moda girmeniz gerek. Recovery moda yani twrp moda girdikten sonra twrp içinden cihaza format atın ve sonra hafıza kartına veya usb flash belleğe atın otg ile cihaza bağlayın. Ve twrp içinden süper su yükleyin cihaz açılıp Sıfırlama yapmanızı isteyebilir. Sonrasında sıfırlayıp tekrar kurun ve işlemleri tekrar deneyin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

kanuni312

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2018
22
8
3
31
Olmamasının imkanı yok. Denenmiş ve bir çok kişi tarafından test edilmiş işlemler. Sizin söylenenleri harfiyen yerine getirmeniz gerek. İşlem bu kadar.
bu oem kilidi mevzusu canımı sıkıyor Zira oem kilidi secenegi yok cihazda belki ondan kaynaklı yada col ufak ihtimalde olsa bir seyi gozden kaciriyorum

kanuni312

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2018
22
8
3
31
twrp yuklendi dior telefon resetleniyor telefonu kapatip twrp yerine geldigimde yuklenmemis gozukuyor yani twrp menusu gelmiyor telefonun kendi orjinal menusu geliyor ondada install secenegi yok

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar