Samsung Galaxy Grand 2 SM-G7102 Imei Repair Sorunu

Yazdır

TARABYA

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 May 2017
8
3
3
İstanbul
Öncelikle selamun aleyküm, dükkana gelen g7102'ye z3x ile imei atarken hata veriyor. 'First Reset MSL' diyor mslyi sıfırlamama rağmen yinede aynı hatayı veriyor. Bunun bir çözümü var mı ??
Şimdiden Teşekkürler..

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Öncelikle selamun aleyküm, dükkana gelen g7102'ye z3x ile imei atarken hata veriyor. 'First Reset MSL' diyor mslyi sıfırlamama rağmen yinede aynı hatayı veriyor. Bunun bir çözümü var mı ??
Şimdiden Teşekkürler..
Hocam bu cihaz snapdragon Qualcom işlemcili imei repair yapsanız bile box'ta network patch yapma durumu var mı? Genelde z3x ve diğer box'ların çoğu samsung cihazlarındaki snapdragon Qualcom işlemcili cihazlara network patch yapmıyor.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

korwer

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
13 Ocak 2017
28
7
3
43
üstadım yanlış hatırlamıyosam başka model seçilerek yapılıyordu. G361 gibi araştır bi.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
hocam bu cihaz imei atılan bir cihazdır

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
Bu samsung snapdragon Qualcom işlemcili cihazlarına bazılarına imei atılıyor ama işte bazılarına patch yapmak gerekiyor. Patch yapmadan ne yazıkki şebeke gelmez. Ama bazılarına gerek kalmıyor. Bu model hiç gelmedi bana deneme imkanım olmadı. İmei değiştikten sonra patch isterse o zaman sıkıntılı iş. Cert dosyası bulup yazmak gerek.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: leonidasss
M

minittinim

Misafir / Ziyaretçi
Bu samsung snapdragon Qualcom işlemcili cihazlarına bazılarına imei atılıyor ama işte bazılarına patch yapmak gerekiyor. Patch yapmadan ne yazıkki şebeke gelmez. Ama bazılarına gerek kalmıyor. Bu model hiç gelmedi bana deneme imkanım olmadı. İmei değiştikten sonra patch isterse o zaman sıkıntılı iş. Cert dosyası bulup yazmak gerek.
şimdiye kadar 2 3 tane yaptım serdar abi g7102

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar