Yardım Samsung Galaxy Grand Prime SM-G531W Türkçe Rom

Yazdır

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Değerli arkadaşlar Samsung Galaxy Grand Prime G531W Türkçe dil desteği olan rom arıyorum. Elinde olan varsa paylaşır mı?
Hem UAT ile hem de Octoplus Samsung Tool ile "enable hidden language" yaptım. İşlem başarılı çıktısı vermesine rağmen her iki tool'da fake çıktı.
Locale More ile idare ediyorum. Fakat Türkçe dil desteği olan rom olsa daha sağlıklı olacak.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Değerli arkadaşlar Samsung Galaxy Grand Prime G531W Türkçe dil desteği olan rom arıyorum. Elinde olan varsa paylaşır mı?
Hem UAT ile hem de Octoplus Samsung Tool ile "enable hidden language" yaptım. İşlem başarılı çıktısı vermesine rağmen her iki tool'da fake çıktı.
Locale More ile idare ediyorum. Fakat Türkçe dil desteği olan rom olsa daha sağlıklı olacak.
Hocam twrp kuruluyor ise custom rom yükleyip verin. Yada bana gönderi root yapıp full türkçe yapıp geri göndereyim.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Teşekkür ederim Hocam. Custom rom var, araştırdım. UAT şimdiye kadar hiçbir işime yaramadı. EFT alsa mı idim?
Benim işime yaradı eft dongle yalan söylemek istemem. Çok özelliği var, çok pratik şekillerde işlemler yapıyorum.

Örneğin format atıyorum cihaza sonra müşteri diyor facebook, instagram, Tweeter, WhatsApp, messenger böyle bir sütü uygulama yükle diyor. Ben cihazı bağlıyorum eft dongle ile apk topluca seçip yükle diyorum. Hepsi 3 veya 5 dk içinde yüklenip geri veriyorum.

Veya format atacağım cihaza açıyorum usb hata ayıklama vesaire bağlıyorum pc'ye eft ile format atıyorum.

Huawei cihazlarında frp kilidini kırma yönünden çok işime yaradı.

Bu örnekler gibi başka işlerde de kullanıyorum. Tabi en büyük ve güzel özelliği full türkçe dil yüklemesi yapıyor.

Yavaş yavaş gelişiyor ama saglam adımlar ile gidiyor.

• Beğen
Tepkiler: leonidasss

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54

Root yetkisi vermediyseniz, dil etkinleştirilmemiştir.

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Cihazı iade edeli çok oldu. Ama root yapmadan denemem sanırım:)