Yardım Samsung Galaxy J5 Pro Duos SM-J530F Rom Sorunu

Yazdır

ripper.angel

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Ağu 2020
2
0
1
34
Merhaba arkadaşlar. Sitede yeniyim umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Felçli bir dayım var J5 pro kullanıyordu nasıl yaptı ise telefonu fab loc a sokmustu. hard reset falan attım işe yaramayınca rom atmak durumunda kaldım. Lakin telefon çift simcard lı model benim attığım rom ise aynı telefonun tek simcardlı modeliymiş. imeileri kontrol ettiğimde yerlerinde duruyordu birde e devletten kontrol ettiğimde telefonun 2. simcard yuvasındaki imei ithalat yoluyla kaydedilmiş birinci simcard yuvası da kaydedilmediğinden sebep kilitli. Attığım rom da tek simcard romu olduğundan sadece birinci yuvayı görüyor. Daha sonra başka bir rom buldum, bu çift simcard tek simcard olayını fark edememiştim o sıralar daha rom da sıkıntı var sandığımdan o romu yüklemeye çalışırkende odin hata verdi write failed. Şimdi bu sıkıntıdan nasıl kurtulabilirim bana yardım edebilecek var mı. Adamın tek eğlencesi semte sahile yakın bi kahvehaneye gidip telefonundan internete bakmaktı. şuan sadece wifi kullanabildiğinden başka yere gidemiyor. Yardım edebilirseniz çok sevinirim ( bu arada bu konularda amatörün haliyle elimde box falan yok tavsiyeleri ona göre verirseniz çok makbule geçer)

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Cihazınızın model numarasını doğru yazdığınızdan emin misiniz?
Ben bu modelin çift sim kartlı modelini göremedim.