Yardım Samsung Galaxy J5 Pro IMEI Atma

Murat. 21

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ara 2019
21
1
3
29
Merhaba telefonumu fabrika ayarina sifirladim imei gitti ne yapabilirim cihazim 9.0 surum ve u6 J530F cihazi
Cihazi sifirlamama ragmen twrp uygulamasi kalkmadi ve kok olarak twrp eklenmis ayrica magisk uygulamasi da silinmedi
Imei atmak icin ne uzerimde nakit hic yok ogrenciyim crack varsa yapabilirim daha once denemisligim var baska cihazlara z3x ile

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bu tarz iletilere de hasta oluyorum.
Öğrenciyim, durumum yok.
Cihazınızı nasıl aldınız, neden gidip tuşlu bir cihaz satın almadınız?
Cihazınızı şarj ederken kullandığınız elektriğin ücretini öğrenci olduğunuzu belirterek ödemiyor musunuz?
Öğrenci olduğunuzu belirttiğinizde, operatörünüz hemen bedava yükleme mi yapıyor?

Geçiniz efendim bunları.

Doğrudan bu işleme para vermek istemiyorum desenize, neden hikaye anlatıyorsunuz?

Murat. 21

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ara 2019
21
1
3
29
Bu tarz iletilere de hasta oluyorum.
Öğrenciyim, durumum yok.
Cihazınızı nasıl aldınız, neden gidip tuşlu bir cihaz satın almadınız?
Cihazınızı şarj ederken kullandığınız elektriğin ücretini öğrenci olduğunuzu belirterek ödemiyor musunuz?
Öğrenci olduğunuzu belirttiğinizde, operatörünüz hemen bedava yükleme mi yapıyor?

Geçiniz efendim bunları.

Doğrudan bu işleme para vermek istemiyorum desenize, neden hikaye anlatıyorsunuz?
Telefonu takas ederek almistm ekrani biraz catlak oldugu icin adam y5 2018 ile takas etmek istedi . Siz herseyi iyi biliyorsunuz beni benden iyi tanirmiscasina neyse yardimci olma gibi bi durum goremiyorum sizde hayirli isler

• Beğen
Tepkiler: bycasper90