Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F/DS Desen Kilidi Sorunu

Yazdır

androidteknik

Üye
Kayıtlı üye
7 May 2018
38
18
8
42
Üstad şuan sizin verdiğiniz combinatın yüklü ve o şekilde açıyor zaten,ben stock rom 7.0 yüklemeye çalışıyorum ve hatayı alıyorum,acaba yüklerkenmi hata yapıyorum,stock rom 4 parçalı benmi hata yapıyorum bi yerde nedir,bir yardımcı olsanda şu sorunu çözsek be kardeşim

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Üstad şuan sizin verdiğiniz combinatın yüklü ve o şekilde açıyor zaten,ben stock rom 7.0 yüklemeye çalışıyorum ve hatayı alıyorum,acaba yüklerkenmi hata yapıyorum,stock rom 4 parçalı benmi hata yapıyorum bi yerde nedir,bir yardımcı olsanda şu sorunu çözsek be kardeşim
Elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorum. Cihaz elimde olmadığı için uzaktan birşey yapamam.

İlk önce android 6 sürümünü yükleyin sonra android 7 yüklemesi yaparsanız.

Android 6.0.1 sürümünü yüklerken

AP kısmına AP
BL kıskan BL
CP kısmına CP
CSC kısmına HOME CSC

Şeklinde yükleme yapın ve cihaz açılınca android 7 sürümüne wifi ile yükseltin.

• Beğen
Tepkiler: androidteknik

androidteknik

Üye
Kayıtlı üye
7 May 2018
38
18
8
42
Elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorum. Cihaz elimde olmadığı için uzaktan birşey yapamam.

İlk önce android 6 sürümünü yükleyin sonra android 7 yüklemesi yaparsanız.

Android 6.0.1 sürümünü yüklerken

AP kısmına AP
BL kıskan BL
CP kısmına CP
CSC kısmına HOME CSC

Şeklinde yükleme yapın ve cihaz açılınca android 7 sürümüne wifi ile yükseltin.
Üstad zaten sürekli bu şekilde yükleme yapıyorumda bunda farklı bir durum var sanırım,şimdi 6.0.1 yüklemeye çalıştım ve yükledi acıldı cihaz ama bu seferde izinsiz fabrika ayarlarına dönüldü mesajıyla karşılaştım,yani frp kırılması lazım bu seferde,buyur burdan yak

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Üstad zaten sürekli bu şekilde yükleme yapıyorumda bunda farklı bir durum var sanırım,şimdi 6.0.1 yüklemeye çalıştım ve yükledi acıldı cihaz ama bu seferde izinsiz fabrika ayarlarına dönüldü mesajıyla karşılaştım,yani frp kırılması lazım bu seferde,buyur burdan yak
Format at tekrar sonra tekrar kombinasyon yükle ve hiç ellemeden original stock rom yüklemesi yapın.

Bazen bende de oluyor ama 2.kez yükleme yapınca frp olmuyor. Yada android 6.0.1 de realterm ile frp kırın. Sonra içinden wife ile güncelleme yapın.

• Beğen
Tepkiler: androidteknik

androidteknik

Üye
Kayıtlı üye
7 May 2018
38
18
8
42
Format at tekrar sonra tekrar kombinasyon yükle ve hiç ellemeden original stock rom yüklemesi yapın.

Bazen bende de oluyor ama 2.kez yükleme yapınca frp olmuyor. Yada android 6.0.1 de realterm ile frp kırın. Sonra içinden wife ile güncelleme yapın.
Üstad herşey için teşekkür ederim dediğin gibi ikinci kez combin yükleyip wipe data dan sonra stock yükleyince frp gitti..Fakat ağda kayıtlı değil hatası veriyor : ))

• Beğen

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Üstad herşey için teşekkür ederim dediğin gibi ikinci kez combin yükleyip wipe data dan sonra stock yükleyince frp gitti..Fakat ağda kayıtlı değil hatası veriyor : ))
Cihazın imei değiştirilmiş olabilir ondan dolayı yapabilir. *#0011# yapınca NG mi yazıyor yoksa OK mu bakarmısın?

androidteknik

Üye
Kayıtlı üye
7 May 2018
38
18
8
42
Üstad müşteriye cihazı verdim kablosuz üzerinden internete baglanıp işlerimi halletmem lazım dedim,az sonra getirecek.geldiğinde bakıp yazarım sana..NG yazınca noluyor OK yazınca noluyor üstad.

• Beğen