Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F TWRP

GmC

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Eki 2020
1
0
1
38
arkadaşlar herkese selam , telefonum marka modele göre TWRP SM-G610F diye kayıtlı lütfen ALLAH aşkına biri yardım etsin çünkü telefonun içinde çok fazla iş ile alakalı bilgiler var format atmadan ekran desen kilidini kaldırmak istiyorum başıma gelen olayı kısaca özetleyeyim , film izlerken telefon kendi kendine kağandı ve açıldı ama desen ekranı deseni kabul etmedi defalarca denedim ama nafile daha sonra internetten arastırdım bir kere daha basıma böyle bir olay gelmişti ozaman adresten halletmiştim yine denedim fakat ( Telefonunuzun kilidini açamıyorum. Uzaktan kilit açma kapalı. ) bu hatayla karşılaştım 2 gündür arıyorum telefon rootlu değil ve usb çerez ayıklama durumundan emin diilim dowload menüsüne kadar ulaştım hatta bir tane ( TWRP-3.2.2-For-Galaxy-J7-Prime.tar ) bunu buldum ama yükleyemedim yani son 1 damla kala ( <ID:0/003> Complete(Write) operation failed. <OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1) ) bu iki hatayı veriyor. lütfen yardım edermisiniz format atmak istemiyorum sizden yardım bekliyorum... teşekkürler şimdiden

Moderatör tarafında düzenlendi: