Samsung Galaxy J7 Pro 8.1.0 IMEI Repair ile Alakalı Bir Sorum Olacak

Yazdır

asdasd00

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Ara 2018
1
0
1
23
arkadaşlar merhaba benim elimde şuanda yurt dışı çıkışlı j7 pro var cihaza güncelleme gelince güncelleme yaparak android sürümünü 8.1.0 'a yükseltmiştim şuan cihazım aramaya kapandı bir kaç telefoncuya gösterdim şuanda bu cihaza imei repair işlemi olmayacağı söylendi en son verdiğim telefoncuda baya uğraştı fakat olmadığını söyledi şuanda cihaz custom binary blocked by oem lock hatası veriyor şuanda kullanabileceğim başka bir cihazda olmadığından telefon elimde kaldı diyebilirim telefonlarla alakalı bilgim pek yok benim merak ettiğim soru daha önce samsung telefonlarda bu tarz bir durumla karşıla oldumu ? bu durumla karşılaşan arkadaşlar telefonuna ne zaman imei repair işlemi yaptırabildi ne kadar bekledi ? bilgi verebilirmisiniz

Machine

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
851
341
63
Türkiye
arkadaşlar merhaba benim elimde şuanda yurt dışı çıkışlı j7 pro var cihaza güncelleme gelince güncelleme yaparak android sürümünü 8.1.0 'a yükseltmiştim şuan cihazım aramaya kapandı bir kaç telefoncuya gösterdim şuanda bu cihaza imei repair işlemi olmayacağı söylendi en son verdiğim telefoncuda baya uğraştı fakat olmadığını söyledi şuanda cihaz custom binary blocked by oem lock hatası veriyor şuanda kullanabileceğim başka bir cihazda olmadığından telefon elimde kaldı diyebilirim telefonlarla alakalı bilgim pek yok benim merak ettiğim soru daha önce samsung telefonlarda bu tarz bir durumla karşıla oldumu ? bu durumla karşılaşan arkadaşlar telefonuna ne zaman imei repair işlemi yaptırabildi ne kadar bekledi ? bilgi verebilirmisiniz

Imei repair dediğimiz olay cihazin imei numarası bozulduğu zaman düzeltmek için uygulanan işlemdir. Adı üstünde repair(tamir). Bu repair işlemini gerçekleştiren boxlara güncelleme gelene kadar repair yaptıramazsın. Cihazin custom binary hatasını stock rom yukleyerek açılır hale getirebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: ahmet19871987

lewen

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Tem 2018
1
0
1
34
merhaba çözüm için Miracle_Box 2.27v kullan en azından oem lock hatasından kurtarırsın. root etmeyi başarırsan imei atabilirsin..
Miracle_Box adımlarını istersen anlatabilirim