Samsung Galaxy J7 SM-J700H/DS Yeniden Yazılım Atma

Yazdır

poyraz24

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Şub 2019
4
0
1
42
selamlar arkadaşlar samsung galaxsy J700H /DS model cep telefonum var oglum telefonla oynarken ayarlardan ekran pin kodunu aktifleştirmiş ve şifreyi bulamıyoruz bende bunun üzerine telefonun gerekli yazılımını buldum ve odinle kurmayı denedim ve tüm gerekli işlemi yaptım odinle kurmayı başardım ama telefon tekrar acıldıgında hiç birşeyi silmedigi gibi pin kodu tekrar karşıma cıktı odinle telefonu sıfırlayamadım bu konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ediyorum şimdiden

poyraz24

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Şub 2019
4
0
1
42
merhaba tekrardan mesajıma karsılık verdıgınız ıcın tesekkür ederim fakat benim sorunum zaten tuş kombınasyonlarının calışmaması hiç bir sekilde recovery moda ulaşamamam inanin heryolu denedim yazılımı odinle yükleyebilmek için download menüsüne bile usb jig aparatıyla girdim tekrar yükledim gerekli tüm dosyalarını yükledim (5.1.1. ) (6.0.1) yazılımı yükseltmekten başka bişi olmadı tekrar acılıs menüsü ve pin kodu tekrar önüme geldi

Cep Hastanesi

Üye
Kayıtlı üye
26 May 2018
88
40
18
merhaba tekrardan mesajıma karsılık verdıgınız ıcın tesekkür ederim fakat benim sorunum zaten tuş kombınasyonlarının calışmaması hiç bir sekilde recovery moda ulaşamamam inanin heryolu denedim yazılımı odinle yükleyebilmek için download menüsüne bile usb jig aparatıyla girdim tekrar yükledim gerekli tüm dosyalarını yükledim (5.1.1. ) (6.0.1) yazılımı yükseltmekten başka bişi olmadı tekrar acılıs menüsü ve pin kodu tekrar önüme geldi
Hocam 4 dosyalı romlar var onlarla atarsan yazılımı sıfırlar cihazı link verebilirim istersen ama telefonunun download mode ekran görüntüsünü atman lazım

poyraz24

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Şub 2019
4
0
1
42
Hocam 4 dosyalı romlar var onlarla atarsan yazılımı sıfırlar cihazı link verebilirim istersen ama telefonunun download mode ekran görüntüsünü atman lazım
merhaba tekrardan telefonu büyük ugraşlar sonucu odinle sıfırladım 4 dosyalı rom kullanmadan teşekkür ederim ilgilendiginiz için.