Samsung Galaxy Note 4 SM-N910F Açılmayan Telefona Rom Yükleme

Yazdır

tetikçi_61

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Kas 2017
20
8
3
29
Merhaba kolay gelsin elimde başlıkta da belirttiğim samsung note 4 Sm-910F modeli bulunmakta ve açılmamakta. internette bir kaç tane rom denedim ancak kurulumlar yarıda kesiliyor. cihazı açamadığım içinde PDA ve csc kodlarını öğrenemiyorum. Acaba bu durumda yapabileceğim bir şey varmı?

M

minittinim

Misafir / Ziyaretçi
Merhaba kolay gelsin elimde başlıkta da belirttiğim samsung note 4 Sm-910F modeli bulunmakta ve açılmamakta. internette bir kaç tane rom denedim ancak kurulumlar yarıda kesiliyor. cihazı açamadığım içinde PDA ve csc kodlarını öğrenemiyorum. Acaba bu durumda yapabileceğim bir şey varmı?
hocam ne gibi bir hata aliyorson foto çek at buraya sana yardmcı olalım

• Beğen
Tepkiler: hocamm

tetikçi_61

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Kas 2017
20
8
3
29
Size göstermek için tekrar yüklemeye çalışınca bu sefer kabul etti. bugün tam 10 kez denemiştim yazılımı kabul etmemişti ancak şu anda kabul etti. İlginizden dolayı teşekkür ederim.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Bizden korkmuş olabilir. Geçmiş olsun.