Çözüldü Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Android 7 FRP By-Pass

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: murtens58

alikemalkudu

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Ocak 2018
6
0
1
37
Eyvallah inşallah işime yarar. Odin ilemi yükleyeceğim acaba. Kaynak linkine baktığımda USB hata ayıklama ve OEM unlock açın diyor ama telefonu zaten açamıyorum onları nasıl açacağım.

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Eyvallah inşallah işime yarar. Odin ilemi yükleyeceğim acaba. Kaynak linkine baktığımda USB hata ayıklama ve OEM unlock açın diyor ama telefonu zaten açamıyorum onları nasıl açacağım.

Cihazınız açılmıyorsa, yazılım yükleme işlemini normal bir şekilde yapınız.
Paylaşılan yazılımı indirmediğim için içerik hakkında net bir bilgiye sahip değilim.
Samsung yazılım yükleme işleminin genel olarak Odin ile yüklendiği göz önüne alınırsa:
Yazılım yükleme işlemi muhtemelen Odin ile yapılacaktır.

alikemalkudu

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Ocak 2018
6
0
1
37
Cihazınız açılmıyorsa, yazılım yükleme işlemini normal bir şekilde yapınız.
Paylaşılan yazılımı indirmediğim için içerik hakkında net bir bilgiye sahip değilim.
Samsung yazılım yükleme işleminin genel olarak Odin ile yüklendiği göz önüne alınırsa:
Yazılım yükleme işlemi muhtemelen Odin ile yapılacaktır.
Açılmıyor derken kurulum ekranı geliyor, USB hata ayıklama ve OEM unlock'u açmak için cihazın ayarlar kısmına girilmesi gerekiyor onun için dedim menüye erişemiyoruz ki o ayarları açalım. Odin'i denedim dosyayı tanımıyor bütün seçeneklerini denedim ama olmuyor reis.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Açılmıyor derken kurulum ekranı geliyor, USB hata ayıklama ve OEM unlock'u açmak için cihazın ayarlar kısmına girilmesi gerekiyor onun için dedim menüye erişemiyoruz ki o ayarları açalım. Odin'i denedim dosyayı tanımıyor bütün seçeneklerini denedim ama olmuyor reis.

Kaynaktan baktım, Odin'in son versiyonunu kullanınız demişler.

alikemalkudu

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Ocak 2018
6
0
1
37
Dosyanın sonundaki .md5 uzantısını silince bu sorun ortadan kalkıyor, fakat başka bir sorun çıkıyor maalesef.

NRY07

Üye
Kayıtlı üye
6 Ara 2018
55
18
8
45
merhabalar combinactıon yükledim cihaza ama uygyn yazılımı bulamıorum cihaz açılmıyor tabiri caizse uçtu sammobilden 4tane yazılım indirdim hepsi tek parça 4 parçalı olması lazımmış, elinde u5 uygun yazılımı olan yardım edebilir mi