Çözüldü Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Yazılım Yüklenmeme Sorunu

Yazdır

eyilmaz93

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 May 2018
26
15
3
33
Zaten bu yazılım ile belli olacak. Yandex linki verecek arkadaş oradan indirin.

Hocam öncelikle size ve dosyayı bana ileten arkadaşa ilginiz ve yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum.

Ancak bu sefer romu düzgün bir şekilde flashladı sonrasında ise şöyle bir hata verdi;

Please flash ENG binary then install DRK

Önce mavi ekran:

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Sonra recoverye gönderdi:

Bu da Odin ekranı:

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Hocam öncelikle size ve dosyayı bana ileten arkadaşa ilginiz ve yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum.

Ancak bu sefer romu düzgün bir şekilde flashladı sonrasında ise şöyle bir hata verdi;

Please flash ENG binary then install DRK

Önce mavi ekran:

Sonra recoverye gönderdi:

Bu da Odin ekranı:

Cihaza format atın recovery moddan. İlk önce yes all User data sonra wipe cache deyin sonra Reboot System Now deyin ve cihazın açılmasını bekleyin.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Yine sıkıntısız bir şekilde romu flashlıyor sonra mavi yükleme ekranı geliyor %32'den sonra DRK yüklemek için bir butona basın diyor ancak basınca error verip recoverye tekrar giriyor. Kısır döngüde kaldık. :) Dün geceden beri başımı çatlattı.
Cihazı download moda alın ve ekran resmini atın. Veya ekranda frp on yada of hangisi yazıyor onu söyleyin.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40

eyilmaz93

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 May 2018
26
15
3
33
Elinizde box vesaire olmadığı için farklı yöntemler ile çözüm bulmaya çalışıyoruz.

Cihaza indirdiğiniz yazılımı yüklerken CSC kısmına HOME CSC seçmeden sadece CSC ve CSC olan dosyayı seçip yükleyin. Sonra recovery ekranı gelirse format atarsınız.

Hocam indirdiğim dosyada sadece zip içinde N920CXXS4CRD1_N920COJV4CRB3_N920CXXU4JRA1_HOME.tar.md5 bu dosya vardı. Ben AP'yi seçip flashlıyordum. O bahsettiğiniz dosyalar yok.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Hocam indirdiğim dosyada sadece zip içinde N920CXXS4CRD1_N920COJV4CRB3_N920CXXU4JRA1_HOME.tar.md5 bu dosya vardı. Ben AP'yi seçip flashlıyordum. O bahsettiğiniz dosyalar yok.
Benim verdiğim yazılımı yavaşta olsa indirin. Aslında drk çözümü basit elinizde box olması lazım. Ama olmadığı için farklı yöntemler ile çözüme gitmeye çalışıyoruz. Ayrıca yazılım inene kadar sitemizde bulunan drk tool programını denemenizi öneririm.

eyilmaz93

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 May 2018
26
15
3
33
Benim verdiğim yazılımı yavaşta olsa indirin. Aslında drk çözümü basit elinizde box olması lazım. Ama olmadığı için farklı yöntemler ile çözüme gitmeye çalışıyoruz. Ayrıca yazılım inene kadar sitemizde bulunan drk tool programını denemenizi öneririm.

Anladım hocam. Bu arada dünden beri updato'dan indirdiğim bütün ziplerin içinde tek dosya vardı ayrıca az önce arkadaşın yüklediğinden de aynı şekilde çıktı. Farklı mı olması gerekiyordu eğer öyle ise bu sizin paylaştığınızda tek dosya olabilir?

Hocam dediğim gibi ihtimal varsa şu an çıkıp gidebilirim bir telefoncuya?

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Anladım hocam. Bu arada dünden beri updato'dan indirdiğim bütün ziplerin içinde tek dosya vardı ayrıca az önce arkadaşın yüklediğinden de aynı şekilde çıktı. Farklı mı olması gerekiyordu eğer öyle ise bu sizin paylaştığınızda tek dosya olabilir?

Hocam dediğim gibi ihtimal varsa şu an çıkıp gidebilirim bir telefoncuya?
bulunan programı bir denermisiniz. Cihazı download moda alıp deneyin.