Çözüldü Samsung Galaxy Note 5 SM-N920L Android 7 Stock Rom

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy Note 5 SM-N920L cihazına Türkçe yapmak için karma bir yazılım atmışlar resimlerde de göreceksiniz. Cihaz bana geldiği zaman android 5.1.1 sürümündeydi ben android 7 sürümüne yükseltip EFT Dongle ile Türkçe dil ekledim. Müşterinin istediği de android 7 sürümüne yükseltilmesiydi. Bana geldiğinde cihaza ait resimler;

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Yüklediğim yazılımı indirin. Ve odin ile yükleme yapın. Bu yazılımı yüklediğiniz zaman cihazınız android 7 olacak ama içinde Türkçe dil olmayacak ona göre yükleme yapın.

Türkçe dil yüklemek için elinizde EFT Dongle olması lazım. EFT Dongle genelde cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur. Ve ücretli bir araçtır.

İşin güzel tarafı bu cihazın Türkçe yazılımı ve android 7 sürümü bende var yedek almıştım. İsteğe göre upload edip paylaşım yapacağım.

Verdiğim romu hiç birşey yapmadan sadece odin ile yükleyince Türkçe dil gelmiş olacaktır.

Ama işte her emeğin bir karşılığı var bizde sizden emeğimize karşılık para pul istemiyoruz. Ne istiyoruz peki işte istediğimiz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Zahmetli olmuş ama emeklerinize değmiş.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi