Çözüldü Samsung Galaxy Note 8 SM-N950F U3 7.1.1 FRP OK

• Konbuyu başlatan Machine
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 17
  • Görüntüleme 2K
 Yazdır

Machine

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
851
341
63
Türkiye
1) Z3x supporttan U3 COMBINATION indirin. Z3x yoksa indirebilirsiniz.

2) Cihaza COMBINATION yükleyin ve,
Z3x den J700F modeli üzerinden ADB ile Reset FRP işlemi yapıp cihazı ayarlardan sıfırlayın.

3) Cihaz açılınca
7.1.1 ROM'u cihaza yükleyin

! ! !

ROM YÜKLERKEN CSC SEÇMEYİN VE,
AP/PDA KISMINDAN meta-data/fota.zip ve userdata.img
BÖLÜMLERİNİN TİKİNİ KALDIRIN ! ! !

4) Cihaz açılınca ayarlardan OEM Kilidini açın ve cihaza tekrardan 7.1.1 ROM yükleyin ama bu sefer CSC de dahil tüm bölümleri flashlayın.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: venusgsm

hussam

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Tem 2018
22
10
3
44
Z3X ile combi atıp Frp açtıktan sonra parçalı rom indir. Ama içinde Home csc dosyası olanı. Frp açtıktan sonra İndirdiğin romun csc kısmına Home csc yi seç yükle. Direk oem açılmış olacaktır.

venusgsm

Üye
Kayıtlı üye
22 Eyl 2018
150
10
18
43
Bitlis
Z3X ile combi atıp Frp açtıktan sonra parçalı rom indir. Ama içinde Home csc dosyası olanı. Frp açtıktan sonra İndirdiğin romun csc kısmına Home csc yi seç yükle. Direk oem açılmış olacaktır.
Sadece csc yukleyince oem acilmaz mi gerci acilmasa nolur gider acarsin

hussam

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Tem 2018
22
10
3
44
İyi sen açarsın. Kolay gelsin sana. O zaman bootloader' a pit dosyamıza ve de recovery' e hiç ihtiyaç yok o zaman. Application da yüklemeyelim. OEM kilidi de neymiş ki. O zaman bu kadar insan neden bootu unlock edecek ki. Samsung bir dosyayla açılacak kilidi icat etmek içinde 1500 mühendisine milyonlarca dolar maaş ödermiş. Valla size diyecek sözüm yok. Siz demek ki iyi ustaymışsınız. Hayatta size başarılar dilerim.

venusgsm

Üye
Kayıtlı üye
22 Eyl 2018
150
10
18
43
Bitlis
İyi sen açarsın. Kolay gelsin sana. O zaman bootloader' a pit dosyamıza ve de recovery' e hiç ihtiyaç yok o zaman. Application da yüklemeyelim. OEM kilidi de neymiş ki. O zaman bu kadar insan neden bootu unlock edecek ki. Samsung bir dosyayla açılacak kilidi icat etmek içinde 1500 mühendisine milyonlarca dolar maaş ödermiş. Valla size diyecek sözüm yok. Siz demek ki iyi ustaymışsınız. Hayatta size başarılar dilerim.
Usta niye kafa karistiriyon ben yukledigim zaman gidip acabiliyorum gecende j701 core modeline csc attim yine gittim actim hatta acmadim acikti zaten.

hussam

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Tem 2018
22
10
3
44
Tesadüfler, mutlaka o işin öyle olabildiğini göstermez. Ben onu demek istiyorum sana. Her şeyin bir prosedürü yani oluru var. Ama o modele uyguladığın yöntemi bir yere yaz. Aynısı gelince dene. Vakit kazanırsın en azından.

venusgsm

Üye
Kayıtlı üye
22 Eyl 2018
150
10
18
43
Bitlis
dediğin gibi olsun patron da sen yinede çözüm üret zaten gerçek dünyada yeterince sorunlarla uğraşıyoruz