Yardım Samsung Galaxy On5 SM-G5520 Türkçe Dil Sorunu

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Merhaba arkadaşlar bu cihazı türkçe yapmam gerekiyor. Bu konuda yardımlaşma bekliyorum. Cihaz root edildi fakat twrp yüklenmiyor. Chrome servis unlock ve diğer kilitler açık. Cihaz snapdragon Qualcom işlemcili cihaz. Bir forumda gördüğüm kadarı ile türkiyede satılanlarda türkçe var ama samsung galaxy sm-g570f csc ve pda kısmı kullanılmış. Daha önce bu yöntemi deneyen varmı? Akşam ben bu işlemleri denedim ama pit hatası verdi. Pit ile birlikte yükledim ama gene hata verdi. İşte Türkiye'de cihaza ait resimler;

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: leonidasss

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Merhaba arkadaşlar bu cihazı türkçe yapmam gerekiyor. Bu konuda yardımlaşma bekliyorum. Cihaz root edildi fakat twrp yüklenmiyor. Chrome servis unlock ve diğer kilitler açık. Cihaz snapdragon Qualcom işlemcili cihaz. Bir forumda gördüğüm kadarı ile türkiyede satılanlarda türkçe var ama samsung galaxy sm-g570f csc ve pda kısmı kullanılmış. Daha önce bu yöntemi deneyen varmı? Akşam ben bu işlemleri denedim ama pit hatası verdi. Pit ile birlikte yükledim ama gene hata verdi. İşte Türkiye'de cihaza ait resimler;

Hocam box lardan dil yüklemeyi denediniz mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Serdar, Amerikanın yaptığı gibi parçala böl yapacaksın. :D

Sitede vermiştim. Samsung Firmware Ectractor ile parçala, G570 dosyalarını değiştir ve tekrar birleştir. Yada Octoplusta Original Sam Firm bölümünden elindeki romlar parçalı rom ise csc ve pda kısmını G570 den at. Geri kalan parçaları G5520 den at.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54

Sitede vermiştim. Samsung Firmware Ectractor ile parçala, G570 dosyalarını değiştir ve tekrar birleştir. Yada Octoplusta Original Sam Firm bölümünden elindeki romlar parçalı rom ise csc ve pda kısmını G570 den at. Geri kalan parçaları G5520 den at.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40

Onu yaptım hata veriyor. Pit hatası veriyor. Zaten rom 4 parçalı olarak iniyor. Gerekli yerlere gerekli yazılımı seçip deneme yapınca pit hatası alıyorum.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Ameliyat lazım. Pit dosyasını içerden sil, kurmasın.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Bu yazılımdan sonra, root ve enable all language yaptınm mı .?

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
İlginç.
Güncelleme dosyası ile oynanabilir mi?
Aslında herşey yapılır öyle yüksek düzeyde bir güvenlikli cihaz değil. Ama kimse üstünde uğramamış. Genelde aynı isim ile çıkan Exynos işlemciler ile uğraşmış geliştiriciler. Normalde root oluyor cihaz ama uygun twrp yok.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Aslında herşey yapılır öyle yüksek düzeyde bir güvenlikli cihaz değil. Ama kimse üstünde uğramamış. Genelde aynı isim ile çıkan Exynos işlemciler ile uğraşmış geliştiriciler. Normalde root oluyor cihaz ama uygun twrp yok.

Anladım.
Samsung bana bu cihazlardan birer tane gönderseydi bu işler böyle olmazdı.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Serdarcığım, ben Enable All Language ile birçok cihaza Türkçe dil ekledim. Geçen gün 23 tane J200G yaptım. E7 vardı dün mesela, o oldu. Mutlaka bir yerde birşeyler gözden kaçıyor.