Yardım Samsung Galaxy S III SCH-i535 Convert Samsung Galaxy S III S3 GT-i9300

Yazdır

ebircan35

Aktif üye
Yasaklı üye
6 Şub 2017
170
191
43
44
Merhaba Arkadaşlar

Amerikan Verizon Sch-i535 S3 uluslararası i9300 'e çevirilebiliyormu? Tecrübe edeniniz oldumu?

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
üzerinde 4.4.2 var. şuana kadar bulduğum hıc bir twrp odin ile flashlanamadı

Bu cihaz Qualcom işlemci Samsung firmasının bazı Ülkelere yaptığı cihazlar Qualcom işlemcili oluyor. Özellikle Amerika'ya yaptığı cihazlar. Ve bu cihazlara fazla müdehale edilemiyor ne yazık ki, ama hatırladığım kadarı ile box ile unlocked varsa belki root şansı olabilir. Genelde terminal emilatör veya adb ile root ediliyor.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Karışık bir mevzu. Ben bu cihaza root atılabildiğini, Türkçe dil yüklendiğini biliyorum. Ama ilk önce bu cihazdaki bootloader kilidini açmanız gerekiyor. Uzun soluklu bir iş. Denemekte fayda var. Elinizde box varsa deneyin. Olmazsa eski haline dönersiniz. Box yoksa hiç uğraşmayın. Amerikaya giden bir tanıdığınıza hediye edin. Değmez yani.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,653
163
www.yavuzcakar.com
Karışık bir mevzu. Ben bu cihaza root atılabildiğini, Türkçe dil yüklendiğini biliyorum. Ama ilk önce bu cihazdaki bootloader kilidini açmanız gerekiyor. Uzun soluklu bir iş. Denemekte fayda var. Elinizde box varsa deneyin. Olmazsa eski haline dönersiniz. Box yoksa hiç uğraşmayın. Amerikaya giden bir tanıdığınıza hediye edin. Değmez yani.

Mesela bana hediye edebilirsiniz.
Ben sık sık Amerika'ya gider gelirim.
;)

• Beğen
Tepkiler: ebircan35