Çözüldü Samsung Galaxy S4 Ağda Kayıtlı Değil Hata (Çözümü)

• Konbuyu başlatan minittinim
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 4K
M

minittinim

Misafir / Ziyaretçi
Samsung Galaxy S4 ağda kayıtlı değil hata (Çözümü)

Genellikle böyle durumlarda karşılaştığımızda yaptığımız telefonu resetlemek bu kez işe yaramaz

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Bu adımları izleyerek sorunu çözmeniz daha kolay olacaktır: Telefonunuzun bataryasını ve SIM kartınızı çıkarın. 10-15 dakika bekleyin ve sonra SIM kartınızı takarak cihazı yeniden açın. Sonra Ayarlar --> Diğer ayarlar --> Mobil ağlar --> Ağ operatörleri adımlarını uygulayın. Arama yapın ve 3-5 dakika bekleyin

.Daha sonra gelen operatörünüzün üzerine dokunun ve ağa kaydedin. Bir başka yöntem ise şu şekilde: Telefonunuza başka bir SIM kart takın. Kendi SIM kartınızı da başka bir telefona takın ve 10 dakika bekleyin. Sonra da kendi SIM kartınıza dönün. Bunlar çözüm olmadıysa geriye kullandığınız operatörün müşteri hizmetlerini aramak kalıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
S4 telefonlarda şebeke sıkıntısı sıklıkla karşılaşılan bir olaydır. Çok zayıf ve korumasız bir cihaz olduğundan , en ufak darbede, şebeke sorunları verebilir. İmei atıldığında, sürüm düşürüldüğünde de şebeke sorunu yaşanır. Donanımsal olarak şebeke sorunu varsa, board değişmesi gerekir, bunlar geçici çözümlerdir. Yada yazılımsal ise, 9505 serilerinde doğru ve uyumlu modem yüklenir, imei tekrar atılır, repairdan sonra şebeke alınır. Ama 9500 ile uğraştıysanız cihaz null düşebilir. Aslına bakarsanız S4 ü tamire hiç almamak. Berbat ötesi bir telefondur, her şeyi problemdir.

M

minittinim

Misafir / Ziyaretçi
S4 telefonlarda şebeke sıkıntısı sıklıkla karşılaşılan bir olaydır. Çok zayıf ve korumasız bir cihaz olduğundan , en ufak darbede, şebeke sorunları verebilir. İmei atıldığında, sürüm düşürüldüğünde de şebeke sorunu yaşanır. Donanımsal olarak şebeke sorunu varsa, board değişmesi gerekir, bunlar geçici çözümlerdir. Yada yazılımsal ise, 9505 serilerinde doğru ve uyumlu modem yüklenir, imei tekrar atılır, repairdan sonra şebeke alınır. Ama 9500 ile uğraştıysanız cihaz null düşebilir. Aslına bakarsanız S4 ü tamire hiç almamak. Berbat ötesi bir telefondur, her şeyi problemdir.
Aynen ya hepsinde o sıkıntı var ısınma şarj çabuk bitiyor?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Samsung Galaxy S4 ilginç bir cihazdır.
2-3 yıl önce kadar, bir tanıdığım telefonunu yere düşürmüş.
Ekran renkleri karışmış.

Tutmuş bir telefoncunun kapısını çalmış.
İllaki ana kart değişimi demişler.
Beni aradı.
Ana kart değişimi yaptırma dedim.

Bir süre sonra denk geldik.
Telefonu aldım elime, şöyle biraz esnettim, ekran düzeldi.
:zuhaha:

Hemen kendimi keramet sahibi ilan edip...
(Şaka yapıyorum tabi ki.)

Ara sıra soruyorum, kendisine yeni telefon alıp Samsung Galaxy S4'ü annesine vermiş.
Hala sorunsuz bir şekilde çalışıyormuş.

M

minittinim

Misafir / Ziyaretçi
Samsung Galaxy S4 ilginç bir cihazdır.
2-3 yıl önce kadar, bir tanıdığım telefonunu yere düşürmüş.
Ekran renkleri karışmış.

Tutmuş bir telefoncunun kapısını çalmış.
İllaki ana kart değişimi demişler.
Beni aradı.
Ana kart değişimi yaptırma dedim.

Bir süre sonra denk geldik.
Telefonu aldım elime, şöyle biraz esnettim, ekran düzeldi.
:zuhaha:

Hemen kendimi keramet sahibi ilan edip...
(Şaka yapıyorum tabi ki.)

Ara sıra soruyorum, kendisine yeni telefon alıp Samsung Galaxy S4'ü annesine vermiş.
Hala sorunsuz bir şekilde çalışıyormuş.
:alkis::alkis::zuhaha::zuhaha: