Çözüldü Samsung Galaxy S6 Edge SM-G920F - SM-G925F Nv Data Error Fix ✔

• Konbuyu başlatan Machine
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 26
  • Görüntüleme 5K

NRY07

Üye
Kayıtlı üye
6 Ara 2018
55
18
8
45
Konuda paylaşılan dosya işinizi görmüyor mu?
Cihazınızın veya cihaz yazılımının versiyonu mu farklı?
G925 F 7.0 daha önce bu dosya ile cihaz yapmıştım ama şimdi z3 ten programı seçmek istediğim zaman dosya bulunamadı diyor . dosyayı çıkarsamda aynı çıkarmasamda aynı. şu an bekleyen 2 cihazım var . cihazlar fabrika ımeı'linde nv data hatası verdiği için kendi ımeı numarasına dönemiorum. başka çözümü varsa yardımcı olursanız sevinirim. ii bayramlar dilerim

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
G925 F 7.0 daha önce bu dosya ile cihaz yapmıştım ama şimdi z3 ten programı seçmek istediğim zaman dosya bulunamadı diyor . dosyayı çıkarsamda aynı çıkarmasamda aynı. şu an bekleyen 2 cihazım var . cihazlar fabrika ımeı'linde nv data hatası verdiği için kendi ımeı numarasına dönemiorum. başka çözümü varsa yardımcı olursanız sevinirim. ii bayramlar dilerim

Kullandığınız program Crack'li mi?

elmor

Üye
Kayıtlı üye
14 Mar 2017
54
23
8
109
SamsungToolPro Program Files yolu farklıysa bu hatayı alabilirsin, aynen bu şekilde olacak

C:\Program Files\Z3X\Samsung\SamsungToolPRO

Ben bazen eski versiyonları kurduğumda seninkine benzer hatalar alıyorum, dosya yolunu son sürümle karışmasın diye değiştiriyorum,

C:\Program Files\Z3X\Samsung\SamsungTool19.1

gibi, hata aldıktan sonra aklıma geliyor düzeltmek.

• Beğen
Tepkiler: NRY07

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
SamsungToolPro Program Files yolu farklıysa bu hatayı alabilirsin, aynen bu şekilde olacak

C:\Program Files\Z3X\Samsung\SamsungToolPRO

Ben bazen eski versiyonları kurduğumda seninkine benzer hatalar alıyorum, dosya yolunu son sürümle karışmasın diye değiştiriyorum,

C:\Program Files\Z3X\Samsung\SamsungTool19.1

gibi, hata aldıktan sonra aklıma geliyor düzeltmek.

:tsk: