Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925F 7.0 Imei Tamiri

• Konbuyu başlatan symbazz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 30
  • Görüntüleme 14K
 Yazdır

ysfakc

Üye
Yasaklı üye
20 May 2017
76
54
18
36
SM-G925F 7.0 İmei Tamiri

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Z3x de
write modem > repair imei > patch certificate
İşlem tamam.
Hocam tam konusunu acacaktim ki bu konuya rasgeldim. Repair yapilmasi gereken s6 edge var cihaz da frp de var. Ne yaptıysam su frp yi asamadim. Diger modellerde 10 dk mi almıyor ama bu zalım perisan etti beni ;) musteriden cihazi aldim arkadas bana bıraktığı cihazin numarasını iletişim olarak bırakmış. Uzerindeki kilidi de sormadik ulasamayinca frp yi cozerim diye sifirladim. Su an adamin sorununa bir sorun daha ekledik ;) videolara baktim ama bendeki hiçbirine tepki vermiyor. Tapatalk olsun acil arama olsun telefona pc den cagri hepsini denedim ama hic tepki yok cihaz android 7 yardımlarınızi bekliyorum

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Hocam tam konusunu acacaktim ki bu konuya rasgeldim. Repair yapilmasi gereken s6 edge var cihaz da frp de var. Ne yaptıysam su frp yi asamadim. Diger modellerde 10 dk mi almıyor ama bu zalım perisan etti beni ;) musteriden cihazi aldim arkadas bana bıraktığı cihazin numarasını iletişim olarak bırakmış. Uzerindeki kilidi de sormadik ulasamayinca frp yi cozerim diye sifirladim. Su an adamin sorununa bir sorun daha ekledik ;) videolara baktim ama bendeki hiçbirine tepki vermiyor. Tapatalk olsun acil arama olsun telefona pc den cagri hepsini denedim ama hic tepki yok cihaz android 7 yardımlarınızi bekliyorum

Cihazın recovery ekran görüntüsünü konuya atın.

• Beğen
Tepkiler: ysfakc

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Hocam frp kilidi için bu dosyayı COMBINATION_OXA_FA50_G925FXX.U5APK6_OXA51APK6_CL66587068_QB11572664_REV02_user_mid_noship.tar z3x box support'ta n indirin. Yükleyin ve sonra usb hata ayıklama açın ve oem kilidini açın. Sonra 5 dosyalı original yazılımı indirin. Ap bl cp home csc seçerek yükleyin.

Android 6 sürümüne indirip kırmak ve frp kilidi açmak için. bulunan dosyayı indirin ve yükleyin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen

ysfakc

Üye
Yasaklı üye
20 May 2017
76
54
18
36
Hocam frp kilidi için bu dosyayı COMBINATION_OXA_FA50_G925FXX.U5APK6_OXA51APK6_CL66587068_QB11572664_REV02_user_mid_noship.tar z3x box support'ta n indirin. Yükleyin ve sonra usb hata ayıklama açın ve oem kilidini açın. Sonra 5 dosyalı original yazılımı indirin. Ap bl cp home csc seçerek yükleyin.

Android 6 sürümüne indirip kırmak ve frp kilidi açmak için. bulunan dosyayı indirin ve yükleyin.
Hocam ayni zamanda repair yapicam. Simdi burda 2 yontem var galiba hangisini yapmaliyim. Alttaki linkten 6ya düşürüp oylemi yapsam?

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Hocam ayni zamanda repair yapicam. Simdi burda 2 yontem var galiba hangisini yapmaliyim. Alttaki linkten 6ya düşürüp oylemi yapsam?

Repair işlemi için hangisini denemek isterseniz deneyin ama bence android 7 üstünden yapın. Çünkü ileride müşteri bunda niye android 7 yok diyebilir ve yüklemek ister. Sonra da gene başınıza gelir. Android 7 yükledim şebeke gitti diye, onun için en son versiyon üzerinden yaparım ben hep. Ama tabi gene tercih sizin. Bu 2 yöntem frp ve sürüm düşürme için cihazınıza uygun rom ve kombinasyon dosyalarıdır. Hangisini tercih ederseniz size kalmış. İsterseniz android 6 sürümüne çekip realterm ile kurabilirsiniz. İsterseniz android 7 üstünden kombinasyon dosyası yükleyip kırarsınız. Diğer yöntemlerden gene frp için samsung konusunda var.

• Beğen

ysfakc

Üye
Yasaklı üye
20 May 2017
76
54
18
36
Repair işlemi için hangisini denemek isterseniz deneyin ama bence android 7 üstünden yapın. Çünkü ileride müşteri bunda niye android 7 yok diyebilir ve yüklemek ister. Sonra da gene başınıza gelir. Android 7 yükledim şebeke gitti diye, onun için en son versiyon üzerinden yaparım ben hep. Ama tabi gene tercih sizin. Bu 2 yöntem frp ve sürüm düşürme için cihazınıza uygun rom ve kombinasyon dosyalarıdır. Hangisini tercih ederseniz size kalmış. İsterseniz android 6 sürümüne çekip realterm ile kurabilirsiniz. İsterseniz android 7 üstünden kombinasyon dosyası yükleyip kırarsınız. Diğer yöntemlerden gene frp için samsung konusunda var.
Tamam hocam simdi kombınasyonu indiriyorum bakalim nolacak tsk ederim

• Beğen

ysfakc

Üye
Yasaklı üye
20 May 2017
76
54
18
36
Hocam kombinasyon yükledim cihaz bu sekilde acildi simdi bunun yazilimi hangisidir resim attim

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Şimdi elinizde uygun yazılım varmı? 5 parçalı yazılımı olması gerekir.
AP BL CP CSC ve Home CSC
Elinizdeki yazılımları bilmediğim için birşey diyemiyorum. Ama benim verdiğim android 6 yazılımını da yükleme yapabilirsiniz. O yazılım uyumludur.

ysfakc

Üye
Yasaklı üye
20 May 2017
76
54
18
36
  • Beğen

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40

ysfakc

Üye
Yasaklı üye
20 May 2017
76
54
18
36
  • Beğen

venusgsm

Üye
Kayıtlı üye
22 Eyl 2018
150
10
18
43
Bitlis

Neden home csc