Samsung Galaxy S6 SM-G920F Rom Problemi

Yazdır

denizbey07

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Haz 2019
2
0
1
28
Merhabalar elimde S6 SM-G920F modeli var ben S6 SM-G920T Modelinin romunu portlamak istiyorum mantıken cihazların bütün fiziksel özellikleri işlemci tipleri vs aynı . Bu arada neden aynı cihaz sadece model farklı . Romlarıda aynı demeyin bi sebepten dolayı bunu yapmak istiyorum :) Bu mümkünmü nasıl yaparım yardım edebilirmisiniz

Lord Raiden

Always...
Kayıtlı üye
11 Mar 2018
186
28
28
Merhaba.
Anladığım kadarıyla, bahsettiğiniz SM-G920T modeli; SM-G920F modelinin unlocked versiyonu. Sizin de dediğiniz gibi teknik özelliklerin tümü aynı.
Kesin bir bilgiye ulaşmadan önce biraz daha araştırmak lazım tabi ki.

• Beğen
Tepkiler: denizbey07

denizbey07

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Haz 2019
2
0
1
28
Merhaba.
Anladığım kadarıyla, bahsettiğiniz SM-G920T modeli; SM-G920F modelinin unlocked versiyonu. Sizin de dediğiniz gibi teknik özelliklerin tümü aynı.
Kesin bir bilgiye ulaşmadan önce biraz daha araştırmak lazım tabi ki.
Şöyleki telefonum SM-G920F. Ben tmobile romu olan SM-G920T modeline ait romu yüklemem gerekiyor cihaza abd tmobile sim kart takıcam böyle bi ihtiyacım var

Lord Raiden

Always...
Kayıtlı üye
11 Mar 2018
186
28
28
Şöyleki telefonum SM-G920F. Ben tmobile romu olan SM-G920T modeline ait romu yüklemem gerekiyor cihaza abd tmobile sim kart takıcam böyle bi ihtiyacım var
Anladım. Bence yüklenebilir ama yine de biraz sabredin derim. İşten daha iyi anlayan biri yardımcı olur umarız.

Son düzenleme: