Stock Rom Samsung Galaxy S7 Edge SM-G935X Demo

Yazdır

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Arkadaşlar bu ürün genelde bir çok mağazada müşteri/kullanıcı için teşhir amaçlı kullanılan bir üründür. Görselde yer alır. Cihaz 5.1.1 + üstü yazılım yüklü olduğu için cihazda işlem yapmadan önce senkronize edilmiş hesapların çıkışını yaptıktan sonra işlem yapınız.

Son düzenleme:

janberk

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Kas 2018
2
0
1
37
Merhaba,
Elimde demo bir cihaz vardı daha önceden s8 modelinde yeniden kurulum yapmıştım hiç bir sorun ile karşılaşmamıştım lakin s7 edge g935x modelinde bahsettiğiniz gibi hesaplardan çıkma işlemini yapmadan kurdum ve şimdi eski google hesabı ile giriş yapmam gerektigi uyarısını alıyorum ve ilerleyemiyorum su noktadan sonra nasıl devam etmeliyim yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı?

janberk

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Kas 2018
2
0
1
37
Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Arkadaşlar bu ürün genelde bir çok mağazada müşteri/kullanıcı için teşhir amaçlı kullanılan bir üründür. Görselde yer alır. Cihaz 5.1.1 + üstü yazılım yüklü olduğu için cihazda işlem yapmadan önce senkronize edilmiş hesapların çıkışını yaptıktan sonra işlem yapınız.

konu ile alakalı yardımcı olurmusunuz

hevsel07

Üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
5 Şub 2018
45
2
8
37
merhaba elimde 1 tane 935x vardı acaba dedim 935f modelıne cevirebilirmiyim yazlım attım fakat samsung yazısında kaldı tekrardan sayfada bulunan yazlımı yuklemeye çalıştığımda yükleyemedim cihazım 8.0 u4 tür eski haline nasıl getirebilirm yardımcı olursanız sevinirim..