Çözüldü Samsung Galaxy S8+ SM-G955F U5 Android 9.0 ENG Modem %100 IMEI Repair

• Konbuyu başlatan Aydar
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 18
  • Görüntüleme 5K
 Yazdır

xcrypt

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Eki 2019
1
1
3
44
u6 için yok mu?bende son sürüm yüklenmiş bir s8 plus var.bir türlü sürüm düşüremiyorum.nasıl çzebilirim bu sorunu?

• Beğen
Tepkiler: musticido06

dojo34

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Ocak 2017
24
1
3
46
Konunun sağ üst köşesindeki turuncu renkli "Yeni konu aç" butonunu görebiliyor musunuz?
evet konu başlığında yada açıklamada dikkat etmem gereken birşey varmı malum işlem açıklaması üstü kapalımı olmalı anladınız umuyorum

dojo34

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Ocak 2017
24
1
3
46
ben buraya yazayım siz tekrardan konu açıp paylaşın g955f u6 için öncelikle klasik u5 deki gibi cihazı magiskle root ediyoruz ve elimizde chimera olması gerekiyor cihazı root ettikten sonra cihazın chimera dan yedekleme bölümünden certini (sertifikasını) çekip masa üzerine atıyoruz işin can alıcı bölümü dikkat cert dosyasını sağ tıklayım birlikte aç diyoruz ve microsoftun not defteri ile açıyoruz açılan 5 satırlık yazıda cihazdaki imeili göreceksiniz sonrası numaramızı bununla deyiştirip çıkış yapıyoruz kaydedilsinmi diyecek evet diyoruz sonra tekrardan write cert seçip masa üzerindeki dosyamızı yazdırıyoruz bende 3 denemede yazdı ilk hatada bırakmayın sonrasında patch işlemini yapın olay tamamdır %100 bizzat deneyip yaptığım 3 cihaz buda benim güzelliğim olsun sitemize :)

quash

Üye
Kayıtlı üye
23 Eki 2017
48
6
8
34
ben buraya yazayım siz tekrardan konu açıp paylaşın g955f u6 için öncelikle klasik u5 deki gibi cihazı magiskle root ediyoruz ve elimizde chimera olması gerekiyor cihazı root ettikten sonra cihazın chimera dan yedekleme bölümünden certini (sertifikasını) çekip masa üzerine atıyoruz işin can alıcı bölümü dikkat cert dosyasını sağ tıklayım birlikte aç diyoruz ve microsoftun not defteri ile açıyoruz açılan 5 satırlık yazıda cihazdaki imeili göreceksiniz sonrası numaramızı bununla deyiştirip çıkış yapıyoruz kaydedilsinmi diyecek evet diyoruz sonra tekrardan write cert seçip masa üzerindeki dosyamızı yazdırıyoruz bende 3 denemede yazdı ilk hatada bırakmayın sonrasında patch işlemini yapın olay tamamdır %100 bizzat deneyip yaptığım 3 cihaz buda benim güzelliğim olsun sitemize :)
repair yapıyor güvenlik güncellemesi aralık olduğu için patch yapmıyor

canocan23

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Kas 2019
8
2
3
29
Ustalar ve arkadaşlar, amacım konuyu hortlatmak değil ancak u5 için açılan başlıkda çok sağolun ki u6 da paylaşılmış. U7 var bende amacim cihazi guncelleyim dm verifty error u fixleyeyim ve stabil sistem kullanayım ancak cihazin daha once efs klasoru hasarli oldugundan imeilim gitmesede baştan patch yapmam gerekecek chimeram var. Şimdi şunu sormak istiyorum g955f u7 için root ve patch sertifika islemi verifty fix islemleri var midir , yardimci olursaniz cok sevinirim. Simdiden tesekkurler ☺️

ali61

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Tem 2020
1
0
1
28
Merhaba ben haziran ayı güncellemesini yaptım yanlışlıkla. U8 - U6 - U5 bunlardan hangisi oluyor bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz acaba. Acil aramalar da kaldı.