Yardım Samsung Galaxy S9 Plus IMEI Repair Sorunu

Yazdır

sıla37

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Ocak 2017
3
0
1
52
cıhaz yurt dışı..ve uzerınde android 10 yuklu..
z3 boxla ımei repair yaptıktan sonra patch certiface yapıyorum ..ama bır turlu sebeke gelmıyor..
3 gundur bu cıhazla ugrasıyorum..allah askına bu konuda bılgısı olan varsa yardım etsın..

sıla37

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Ocak 2017
3
0
1
52
chemera aldım bu gun ama acemı oldugum ıcın yapamadım..ondada olmadı..

leoridas

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Mar 2020
25
6
3
40
cihaza har reset yap root et kurarken wifi seçenegi ile bağlan bütün güncellemeleri yap sonta chemira ile patch yap şebeke gelecektir yoksa team ile uzaktan bağlanıp halledelim

miryigit

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Ocak 2019
3
0
1
35
cihaza har reset yap root et kurarken wifi seçenegi ile bağlan bütün güncellemeleri yap sonta chemira ile patch yap şebeke gelecektir yoksa team ile uzaktan bağlanıp halledelim
Merhaba benim de kore s9 plus 965N model telefonumunda 9 sürümü yüklü ve plaka kayıtlı. Şimdi bu cihazıma android 10 yüklemek istiyorum.csc si TUR olması lazım özellikle.çünkü wifi arama özelliğini kullanmak istiyorum.halihazırdaki bu telefonuma android 10 sürümü yüklersem plaka ve şebeke gider mi.efs yi twrp ile yedek aldıydım.

leoridas

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Mar 2020
25
6
3
40
cihazı root et yedek al daha sonra 10 yükleyip aynı işlemleri baştan yapman lazım pacth cert tabiki bunu sürüm yükselttiğinde olmayacağınıda düşün bazı sürümlerde geriye dönüş yok ona göre araştır

leoridas

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Mar 2020
25
6
3
40
şimdi elimde g965f u8 android 10 cihaz var biraz önce yaptım cihazı repair işlem başarılı şebeke full hatasız şekilde işlem gerçekleştirildi chemria ile yaptım eğer istersen uzaktan destek veriyim ?

• Beğen
Tepkiler: miryigit

miryigit

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Ocak 2019
3
0
1
35
şimdi elimde g965f u8 android 10 cihaz var biraz önce yaptım cihazı repair işlem başarılı şebeke full hatasız şekilde işlem gerçekleştirildi chemria ile yaptım eğer istersen uzaktan destek veriyim ?
Her zaman pc başında olamıyorum sizin servis nerdeydi mesaj atar mısınız

miryigit

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Ocak 2019
3
0
1
35
ben yozgattayım hocam
Pek sevdiğim yozgata selamlar o halde.peki hocam benim 965N kore cihazı olan s9 plus bu cihazın csc sini nasıl TUR yapıp nasıl Türkiye sürümü atabilirim.pEn azından csc aktif kodu TUR yapmam gerek ki wifi aramayı kullanabileyim.çünkü bulunduğum yerde şebeke çekmiyor saç baş yolduruyor. Yozgatlı hocam bi el atın yardım edin.

leoridas

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Mar 2020
25
6
3
40
octa ile dil seçenegini denedin mi ? csc sini değişe bilirim mi bir fikrim yok bu konuda daha uzman arkadaşlar mutlaka yardımcı olacaktır bende g965f u8 andoird 10 cihaz vardı ben cihaza repair ve patch işlemini gerçekşetirdim

Sedat Çetin

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Ağu 2020
2
0
1
27
Selamın aleyküm hocam bendede G965F var yurtdışı kayıtlı kaç gündür uğraşıyorum yapamadım çözümü varmı G965FXXUAETG3 sürümü yüklüydü ne yaptım ettim başka bir sürümü kuramadım android 10 u7 sini kurayım sonra android 9 u7 kuraram diye ama android 10 u10 (UA) girdiğinden beri sürüm düşmüyor başka bir rom odin ile atılmıyor geçen komple android sistemi sildim ama başka u10 dan başka kurulan olmadı gene sıfırladım ROM twrp attım düştüm ROM lineagoes ROM 17.1 kurdum bu sefer root kurulmadı bir türlü başka özel ROM denedim corbon r.remix kurulmadı bile valla ancak şuan android 10 u10 oluyor IMEI numaralar duruyor ama şebeke yok

nemo_87

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ara 2018
7
0
1
34
Arkadaslar ugrasmayin g965f u10 imei repir oluyor chimera ile ama pach yapinca skinti oluyor denememenizi tafsiye ederim. cunki telefon baya kiziyor wifide sorun oluyor ancak beklemek chimera android 10 bir cozum bulana kadar beklemek

yurddasa

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Eyl 2020
1
0
1
24
Merhaba hocam yurtdisi s9plus telefonum var uzaktan IMEI kaydı yapabilir miyiz