Çözüldü Samsung Galaxy S9 SM-G960F U6 IMEI Repair Z3X Box

Yazdır

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
Ewet, Chimeranın 3 günlük lisansla yapabilirsiniz.
Root işlemi olması lazım tabiki.

ekor67

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Eyl 2019
8
1
3
31
Hocam yardımınıza ihtiyacım var. Chimera ile repair yaptım. Pacth cert. Yaparken root uyarısı verdi. Bende tele twrp kurup root atayım dedim. Twrp kurulu ekran geliyor ama tel bilgisayarda gözükmüyor bu yüzden root dosyası ve magiski atamıyorum. Normal başlattığımda Samsung ekranında kalıyor, mavi bildirim yanıyor, twrp menüsünden hangi işlemleri yapabilirim, hafıza kartımda yok şuan dosyayı atıp kurayım, wipe lasam orjinal roma dönermi. Şimdiden teşekkürler.

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
Hocam yardımınıza ihtiyacım var. Chimera ile repair yaptım. Pacth cert. Yaparken root uyarısı verdi. Bende tele twrp kurup root atayım dedim. Twrp kurulu ekran geliyor ama tel bilgisayarda gözükmüyor bu yüzden root dosyası ve magiski atamıyorum. Normal başlattığımda Samsung ekranında kalıyor, mavi bildirim yanıyor, twrp menüsünden hangi işlemleri yapabilirim, hafıza kartımda yok şuan dosyayı atıp kurayım, wipe lasam orjinal roma dönermi. Şimdiden teşekkürler.
TWRP Yüklemenize gerek yok.
size detaylı anlatım ve özel Root.

flavio

Üye
Kayıtlı üye
18 Ara 2017
89
9
8
47
Konu eski ama desteğe ihtiyacım var, elimde hali hazırda kullandığım s9 g960f u5 cihaz var, cihazın 2 şebekesi de NG modda çalışırken birisi kayıttan düştü, tek sim NG modda kullanıyorum, bazen görüşmelerde ses kesintileri oluyor, elimde z3x octopus eft Pro umt nck var, octopus ile yeniden onarım yapsam NG modsuz şebeke sorunsuz kullanabilir miyim, teşekkürler iyi çalışmalar dilerim herkese. @Soulfly

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
Konu eski ama desteğe ihtiyacım var, elimde hali hazırda kullandığım s9 g960f u5 cihaz var, cihazın 2 şebekesi de NG modda çalışırken birisi kayıttan düştü, tek sim NG modda kullanıyorum, bazen görüşmelerde ses kesintileri oluyor, elimde z3x octopus eft Pro umt nck var, octopus ile yeniden onarım yapsam NG modsuz şebeke sorunsuz kullanabilir miyim, teşekkürler iyi çalışmalar dilerim herkese. @Soulfly
Cihazınıza tertemiz bir yazılım yükleyiniz.
Sonradan IMEI Repair ve NetWork işlemleri yapınız sorununuz çözülür.

• Beğen
Tepkiler: flavio

reflex

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 May 2021
2
0
1
45
Merhaba Samsung SM-G965U (galaxy s9+) için de var mı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

flavio

Üye
Kayıtlı üye
18 Ara 2017
89
9
8
47

Octopus ile sıfırlamadan 2 sim için de modem değiştirmeden doğrudan onarım yaptım, önceden sim çıkarıp takınca cihazı da açıp kapatmak gerekiyordu, şimdi sorunsuz şebeke veriyor.