Çözüldü Samsung Metro 312 SM-B312E Yazılım ve IMEI Repair İşlemi

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Metro 312 SM-B312E cihazına imei repair yaparken aldığım hatayı ve düzeltmek için yüklediğim yazılım ve detayları anlatacağım. Bu İşlem için elinizde Z3X Box olması lazım bu araç genelde cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur. Ücretli bir araçtır.
Alınan hata resmi

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

bulunan yazılımı indirin ve yükleyin.

Sonra benim denediğim ama isterseniz sizde aynısını yapabilirsiniz veya farklı bir şekilde yapabilirsiniz. Ben Z3X Box kullandım ve işlem başarılı oldu.
İşte başarı raporu

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Resimler için @caqlarsoft 'a teşekkür ederim.

Son düzenleme:

sontecrube

Üye
Kayıtlı üye
25 Nis 2017
86
29
18
40
Gaziantep
Serdar abi dediğiniz gibi 19.1i kurdum Güvenlikte hata vermiyor ama şimdi Bypass MSL de hata alıyorum neden olabilir ?

Machine

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
851
341
63
Türkiye
Hoca octoplus var samsung tool pro var z3x hepsi parası ödenmiş boxlar lakin sorunu şu şekilde çözdüm.
Z3x' Samsung Tool 19.0 Kurdum.
Cihazda sanki güvenlik kodu varda kırılmıyormuş gibi kullanıcı kodlarını kır dedim.
Sonrasında imei ve patch işlemini gerçekleştirdim.

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Hoca octoplus var samsung tool pro var z3x hepsi parası ödenmiş boxlar lakin sorunu şu şekilde çözdüm.
Cihazda sanki güvenlik kodu varda kırılmıyormuş gibi kullanıcı kodlarını kır dedim.

Geçmiş olsun.

venusgsm

Üye
Kayıtlı üye
22 Eyl 2018
150
10
18
43
Bitlis
arkadaş bu cihaz ne kadar sorunlu cihazdır şunu güzel bi video çekip koysanız ya siteye ama benim bahsettiğim 350e serisi :)

Son düzenleme:

hira iletisim

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
20 Şub 2018
12
5
3
32
aynen dedigin gibi ustam eline saglık