Yardım Samsung Rootlu Cihazlarda Snapchat Uygulamasını Açamama Sorunu

Yazdır

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Arkadaşlar samsungun rootlu cihazlarında kullanıcıların çoğu snapchat kullanamdığını beyan etmekte kendim denk geldim uğraştım ama düzeltemedim. Konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Arkadaşlar samsungun rootlu cihazlarında kullanıcıların çoğu snapchat kullanamdığını beyan etmekte kendim denk geldim uğraştım ama düzeltemedim. Konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?
Böyle bir konu xda sitesine görmüştüm. Hocam artık bazı google uygulamaları root olunca kurulmuyor. Veya açılmıyor onun için sistem içine gömülü olan magisk kullanılıyor. O yüzden sizde magisk kurup snap chat çalıştırabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: leonidasss

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Böyle bir konu xda sitesine görmüştüm. Hocam artık bazı google uygulamaları root olunca kurulmuyor. Veya açılmıyor onun için sistem içine gömülü olan magisk kullanılıyor. O yüzden sizde magisk kurup snap chat çalıştırabilirsiniz.
Teşekkür ederim Serdar hocam peki magisk kurulduktan sonra uygulama içinde faklı işlemler yapmamız gerekiyor mu yoksa yüklemek yeterli mi?

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Az önce cihazıma kurdum. İlk önce zaten benim cihaz da root vardı. Magisk apk indirdim kurdum. Sonra apk üstünden zip dosyası indi onu da twrp moda girip kurdum. Şimdi bankacılık işlemlerinde herhangi bir sıkıntı olmadan kullanıyorum. Uyarı felan vermiyor. Tabi bunları yaparken ne olur ne olmaz diye twrp yedeği almıştım.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: leonidasss