Root Samsung Xcover 3 SM-G389F Root Sorunu

invasionweb

Üye
Kayıtlı üye
5 Eki 2017
51
17
8
35
Elimde bir adet SM-G389F cihaz var. 6.0.1 kurulu. Chainfire dan indirdiğim root'u yükleyince odinde fail veriyor. Rom atıp bu sefer de TWRP kurmak istediğimde cihaz vol up + home + power yapınca yukarıda kırmızıyla recovery is not seandroid enforcing uyarısı veriyor.

Bu cihazı nasıl rootlayabilirim arkadaşlar ?

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Elimde bir adet SM-G389F cihaz var. 6.0.1 kurulu. Chainfire dan indirdiğim root'u yükleyince odinde fail veriyor. Rom atıp bu sefer de TWRP kurmak istediğimde cihaz vol up + home + power yapınca yukarıda kırmızıyla recovery is not seandroid enforcing uyarısı veriyor.

Bu cihazı nasıl rootlayabilirim arkadaşlar ?
Aşağıdaki videoyu izleyin. Odin ile cihaza twrp yüklerken auto reboot tikini kaldırın öyle deneyin.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

invasionweb

Üye
Kayıtlı üye
5 Eki 2017
51
17
8
35
Aşağıdaki videoyu izleyin. Odin ile cihaza twrp yüklerken auto reboot tikini kaldırın öyle deneyin.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim yalnız bu şekilde de rootlanmıyor.

Fakat ben başka bir şekilde rootladım.

Chimera demo sürümünü indirin arkadaşlar.
Cihazınızı açın
ADB etkinleştirin
Cihazı bağlayın
Root Et seçeneğine basın.
Tamamdır.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
İlgilendiğiniz için teşekkür ederim yalnız bu şekilde de rootlanmıyor.

Fakat ben başka bir şekilde rootladım.

Chimera demo sürümünü indirin arkadaşlar.
Cihazınızı açın
ADB etkinleştirin
Cihazı bağlayın
Root Et seçeneğine basın.
Tamamdır.
Demo sürümü box olmadan iş görüyor mu? Bide android 6 sürümünde dimi cihazınız?

Cep Hastanesi

Üye
Kayıtlı üye
26 May 2018
88
40
18
Cümleten selamın aleyküm konu açılalı baya olmuş ama bugün bu cihazdan geldi elime bir türlü root yapamadım verilen cf root cihazı çökertti, yüklenen çoğu dosyalar silinmiş veya domain hatası veriyor yukarıdaki videoda da link ölü, biraz uğraştan sonra dosyaları buldum belki bir gün lazım olur diye yükledim buyrun;

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Cümleten selamın aleyküm konu açılalı baya olmuş ama bugün bu cihazdan geldi elime bir türlü root yapamadım verilen cf root cihazı çökertti, yüklenen çoğu dosyalar silinmiş veya domain hatası veriyor yukarıdaki videoda da link ölü, biraz uğraştan sonra dosyaları buldum belki bir gün lazım olur diye yükledim buyrun;

:tsk: