Çözüldü Sony Xperia Genel Yazılım Yüklemeden Desen Kilidi Kaldırma

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Nasıl yapıldığı videolu anlatımı ;
Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Ftf dosyaları

Dosyayı yükleme aracı ;

Şarjınız %50 ve üstünde olsun yoksa işlem yapamazsınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baris.Mizrakli

Aktif üye
Yasaklı üye
20 Eki 2017
173
147
43
22
Twrp recovery ile ,
Data/systemden
gatekeypatternlock ve locksettings vb isimleri dosyaları silip cihazdan pc olmadan desen kilidini kırabilirsiniz..

• Beğen
Tepkiler: cevher25

cevher25

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Tem 2018
5
0
1
54
Twrp recovery ile ,
Data/systemden
gatekeypatternlock ve locksettings vb isimleri dosyaları silip cihazdan pc olmadan desen kilidini kırabilirsiniz..
Merhaba kardeşim. Xperia XA Ultra var. desen kilidini kaldırmaya çalışıyorum. Önce Xperia Companion programını denedim. Yönergeleri takip ettim yükleme başlıyor. biraz ilerleyince hata veriyor. bu konuda yorumunuzu gördüm. Bir umut. nasıl yapabiliriz detaylı anlatabilirmisiniz. twrp programını pc için aradım bulamadım. google playdan yükleniyor sadece sanırım. telefonu açamıyoruz ki onu nasıl yükleyeceğiz o dediginiz dosyaları sileceğiz. Cevap verirseniz çok mutlu olurum. Saygılar

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba kardeşim. Xperia XA Ultra var. desen kilidini kaldırmaya çalışıyorum. Önce Xperia Companion programını denedim. Yönergeleri takip ettim yükleme başlıyor. biraz ilerleyince hata veriyor. bu konuda yorumunuzu gördüm. Bir umut. nasıl yapabiliriz detaylı anlatabilirmisiniz. twrp programını pc için aradım bulamadım. google playdan yükleniyor sadece sanırım. telefonu açamıyoruz ki onu nasıl yükleyeceğiz o dediginiz dosyaları sileceğiz. Cevap verirseniz çok mutlu olurum. Saygılar

bulunan konuya bakmış mıydınız?

cevher25

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Tem 2018
5
0
1
54
bulunan konuya bakmış mıydınız?
Tesekkur ederim kardeşim sorun halloldu. Telefonun driverini yanlis tanittigim icin program belli bir yerde hata veriyormus. Baska bir pcde dogru driveri tanitip tekrar deneyince tamir oldu. Yanliz islem cok uzun surdu. Birara tereddutte kaldim acaba yine takildimi diye. Iyiki iptal etmemisim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Tesekkur ederim kardeşim sorun halloldu. Telefonun driverini yanlis tanittigim icin program belli bir yerde hata veriyormus. Baska bir pcde dogru driveri tanitip tekrar deneyince tamir oldu. Yanliz islem cok uzun surdu. Birara tereddutte kaldim acaba yine takildimi diye. Iyiki iptal etmemisim.

Geçmiş olsun.