İstek Sony Xperia Tablet S SGPT1311 TR Rom Arıyorum

• Konbuyu başlatan symbazz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 7
  • Görüntüleme 2K
 Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Cihaz sony yazısında kalmış. Recoveryden wipe yaptım ama açılmadı. Tekrar bir deneyim. Wipe tan sonra companionu denemedim hiç.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
SD kart versiyonunu bulsam, kendi recoverysinden yüklenebiliyor aslında.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Sony dedik bağrımıza bastık ama yüzümüzü kara çıkarttı. Ürünün kendi sayfasındaki desteği bile kaldırmış. Dırıvırı çin markalarına hep söylenir dururdum. Piranha şöyle, navking böyle diye. Bu markalarda beni mahçup etti. Sitelerinde 5 sene önce çıkardıkları ürünün yazılımını bulmak mümkün. Bir de dırıvrı marka derdim. Sony bu ya. Nasıl olabilir. Kendi ürettiği modelin arkasında durmuyor. Destek desen sıfır. Kullanım klavuzunu bile yayından kaldırmış. Buradan protesto ediyorum sony' i. Yazıklar olsun sizin gibi markaya. Cihaz vatandaşın elinde patladı gitti. Servis yazılım için bile 170 lira para istiyor. Pes artık. Bundan sonra sony mony yok benim için. Bir ürünü almadan önce, kendi sitesine gireceğim ve verdiği teknik desteğe bakacağım.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Sony dedik bağrımıza bastık ama yüzümüzü kara çıkarttı. Ürünün kendi sayfasındaki desteği bile kaldırmış. Dırıvırı çin markalarına hep söylenir dururdum. Piranha şöyle, navking böyle diye. Bu markalarda beni mahçup etti. Sitelerinde 5 sene önce çıkardıkları ürünün yazılımını bulmak mümkün. Bir de dırıvrı marka derdim. Sony bu ya. Nasıl olabilir. Kendi ürettiği modelin arkasında durmuyor. Destek desen sıfır. Kullanım klavuzunu bile yayından kaldırmış. Buradan protesto ediyorum sony' i. Yazıklar olsun sizin gibi markaya. Cihaz vatandaşın elinde patladı gitti. Servis yazılım için bile 170 lira para istiyor. Pes artık. Bundan sonra sony mony yok benim için. Bir ürünü almadan önce, kendi sitesine gireceğim ve verdiği teknik desteğe bakacağım.
Hocam bu sayfada bu cihaz ile ilgili romlar paylaşılmış. Bir bakın isterseniz. Fakat yönlendirdiği siteye VPN ile bağlanın. Türkiyede yasaklı bir site.

• Beğen
Tepkiler: symbazz

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Maalesef satış sonrası destek için en iyi marka iphone. Ben iphone'u kalite olarak android cihazlardan geri bulurum. Fakat satış sonrası destek deyince iPhone sonuna kadar ürününün arkasında.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Maalesef satış sonrası destek için en iyi marka iphone. Ben iphone'u kalite olarak android cihazlardan geri bulurum. Fakat satış sonrası destek deyince iPhone sonuna kadar ürününün arkasında.

Sony ne yazık ki eski Sony değil.
Bilgisayar bölümünü elden çıkarttı sanırım.
Mobil bölümünde de işler pek iyi gitmiyor.
Oyun konsolları dışında Sony markasını tercih etmiyorum.