Stock Rom Sunvell T95Z Plus Yazılım

Meta başlık: Sunvell T95Z Plus Yazılım

Meta açıklama: Sunvell T95Z Plus Yazılım

Yazdır

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
Sunvell T95Z Plus Android Tv Box yazılımını indirebilirsiniz. yazılımı yükleyebilmeniz için gerekli araç.
Yazılıma başlamadan önce plastik veya ağaç kürdan (lolipop sapı on numara oluyor ve kesinlikle metal kullanmayınız) bulundurunuz. İndirdiğiniz yazılımı usb burning tool programına file import image kısmından gösteriyoruz ve bir müddet bekliyoruz yazılım programa yüklendikten sonra kapalı vaziyetteki tv boxımzın tvout soketine kürdanı sokuyoyoruz içindeki switche bastığını hissedeceksiniz ve basılı tutuyoruz 5sn sonra usb kabloyu tv boxa bağlıyoruz programın üzerinde connect success ibaresini gördüğünüzde kürdanı çıkarabilirsiniz starta basın ve yazılımın tamamlanmasını bekleyin tamamlandıktan sonra muhakkak stopa basın bootload moddan çıkmaz.
Kablonuzun sağlam olduğundan emin olun yazılım yarıda kalırsa cihazınız kullanılamaz hale gelebilir. Sorumluluk size aittir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Bu bal peteği şeklinde cihaz değilmiydi.? Geçen hafta gelmiş yazılım atmıştım.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
:kopkop: Arım balım peteğiiimm. Gülüm dalım çiçeğim. :kopkop:
Bilsem ki öleceğim, yine seni seveceğim VATANIM.

saa

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Haz 2018
3
0
1
34
merhaba hocam dediğin herşeyi yaptım connect success dedi fakat start a basınca usb kablosu çıkarılmış gibi bir ses geliyor ve yazılım atma işlemi devam etmiyor.. lütfen yardımcı olur musun ?

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
merhaba hocam dediğin herşeyi yaptım connect success dedi fakat start a basınca usb kablosu çıkarılmış gibi bir ses geliyor ve yazılım atma işlemi devam etmiyor.. lütfen yardımcı olur musun ?
İşlemci kesiyor. Ruhuna Fatiha.. Eğer ki sürücüleri doğru ve eksiksiz kurduysanız.

asd1980

Yeni üye
Yasaklı üye
15 Ağu 2017
2
0
1
43
Değerli dostum bir sorum olacak yardımcı olabilir misin?
Elimde samsung sm-n9200 model numaralı telefonum var.
bu telefonun yazılımını düşük buluyorum.

sm-n920c nin son sürümüne yükleme yapıp güncellenir mi ? Cevabınız merakla bekliyorum...teşekkür ediyorum

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
Kürdan ile bastığın switch arızalı olabilir yada işlemcide problem olabilir.

saa

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Haz 2018
3
0
1
34
Kürdan ile bastığın switch arızalı olabilir yada işlemcide problem olabilir.
switch de falan bir sorun yok hocam connect success yazisina kadar bir sorun yok.. taki stara basana kadar... starta bastigimda usb kablosu cekilmis gibi islem goruyor.. ayrica yuklemem gereken bir driver var mi acaba ?

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
switch de falan bir sorun yok hocam connect success yazisina kadar bir sorun yok.. taki stara basana kadar... starta bastigimda usb kablosu cekilmis gibi islem goruyor.. ayrica yuklemem gereken bir driver var mi acaba ?
Bu cihazın ne problemi var yazılım atmaya çalışmanızın sebebi ne?

saa

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Haz 2018
3
0
1
34
Bu cihazın ne problemi var yazılım atmaya çalışmanızın sebebi ne?
rootlamaya calistim meger rootlaninca kilitleniyormus makine.. acilis ekraninda kaliyor simdi.. tekrar uazilim atmam gerekiyormus duzelmesi icin

Moderatör tarafında düzenlendi:

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
Ayrıca amlogic usb burning tool kurulurken driver yüklemesi yapıyor gerçi bu kısımlarda problem olsa connect success demez.

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
Farklı bilgisayar farklı kablo ile tekrar tekrar denemen lazım. Önerilen işletim sistemi win7 32 bit.

İbrahimÇ

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Haz 2019
4
0
1
43
Merhaba benim cihazım 3/32gb root kaldırmak için supersu yükledim cihaz kapandıktan sonra intro ekranı geldi orda kaldı hiçbir şekilde ilerlemiyor ne yapmalıyım