Yardım Tabletim Açılmıyor

Yazdır

nsmnzt

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Eyl 2020
10
1
3
26
CASPER VİA S10 v2 model tabletime v1 yüklemesi yapmışım. bilgisayar tabletimi görmüyor hiçbir şekilde. nasıl kurulum yapabilirim yeniden yardımcı olursanız çok sevinirim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Cihazınızın güç tuşuna 30-40 saniye kadar basılı tutunuz.
Daha sonra da cihazınızı bilgisayarınıza yeniden bağlayınız.
Bakalım neler olacak.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
bunu defalarca denedim. hiçbir şekilde görmüyor

Cihazınız hakkında hiç bir bilgim yok.
Konuyu sizin için biraz araştırdım.
MTK işlemcili cihazlarda ana kart üzerinde bazı noktalar üzerinde yapılan işlemler faydalı olabiliyormuş.
Lakin sizin cihazınız üzerinde bu işlem nasıl uygulanır, inanın hiç bir fikrim yok.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

nsmnzt

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Eyl 2020
10
1
3
26
Cihazınız hakkında hiç bir bilgim yok.
Konuyu sizin için biraz araştırdım.
MTK işlemcili cihazlarda ana kart üzerinde bazı noktalar üzerinde yapılan işlemler faydalı olabiliyormuş.
Lakin sizin cihazınız üzerinde bu işlem nasıl uygulanır, inanın hiç bir fikrim yok.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
Cihazım Casper Via S10 MediaTek MT8127 işlemcili. Tablet açılmıyordu casper yazısında kalıyordu rom yüklerken V2 yerine V1 yükledim ve hicbir şekilde şarj olmuyor bilgisayarım görmüyor. Tüm MediaTek ve MTK driverlarıni yükledim yine de görmüyor. 30-40sn güç tuşuna basıp daha sonra ses kısma tuşuna basarak bilgisayara bağladım halen bir değişiklik olmadı. Tüm tuş kombinasyonlarını denedim yine olmuyor.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Cihazım Casper Via S10 MediaTek MT8127 işlemcili. Tablet açılmıyordu casper yazısında kalıyordu rom yüklerken V2 yerine V1 yükledim ve hicbir şekilde şarj olmuyor bilgisayarım görmüyor. Tüm MediaTek ve MTK driverlarıni yükledim yine de görmüyor. 30-40sn güç tuşuna basıp daha sonra ses kısma tuşuna basarak bilgisayara bağladım halen bir değişiklik olmadı. Tüm tuş kombinasyonlarını denedim yine olmuyor.

Ana kartın üzerinde dördü yan yana sıralı olmak üzere beş tane nokta var.
Onları, cihazınız bilgisayarınıza bağlı iken farklı şekillerde birbirleri ile kısa devre yapmayı deneyebilir misiniz?
Bu işlemi yaparken, bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemlemeyi ihmal etmeyiniz.

nsmnzt

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Eyl 2020
10
1
3
26
Ana kartın üzerinde dördü yan yana sıralı olmak üzere beş tane nokta var.
Onları, cihazınız bilgisayarınıza bağlı iken farklı şekillerde birbirleri ile kısa devre yapmayı deneyebilir misiniz?
Bu işlemi yaparken, bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemlemeyi ihmal etmeyiniz.
Tabletin devrelerini yakmayalım sonra.

nsmnzt

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Eyl 2020
10
1
3
26
Cihazınızın güç tuşuna 30-40 saniye kadar basılı tutunuz.
Daha sonra da cihazınızı bilgisayarınıza yeniden bağlayınız.
Bakalım neler olacak.
cihazı bilgisayara bağlamayı başardım.
SP Fash Tools üzerinden FormatAll+Download yaparak yüklüyorum fakat tablet halen açılmıyor.
Ne yapabilirim başka?