Stock Rom TechnoPC Ultrapad UP768

Meta başlık: TechnoPC Ultrapad UP768

Meta açıklama: TechnoPC Ultrapad UP768

Yazdır

cevdetguney

Aktif üye
Kayıtlı üye
11 Ocak 2017
119
45
28
37
Moderatör tarafında düzenlendi:

voodoodck

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Şub 2017
29
7
3
33
ki linki denermisiniz (vpn ile bulgaristandan baglanıp indiriniz) indiremezseniz direk buradan indirebilirsiniz
yönetici beyler sizede zahmet veriyoruz linkleri burada şeklinde yapamıyorum nasıl yapacagım

Hocam dosya iniyor şuna dosya adı MI-710_2015 bir sıkıntı yok demi birde phoenix suit ile mi kurulumu yapacağız

cevdetguney

Aktif üye
Kayıtlı üye
11 Ocak 2017
119
45
28
37
phoenix usb pro yada phoenix card la yükleme yapmayı deneyebilirsiniz konunun başında yükleme linki var. phoenix suit ile nasıl yüklemeye çalışıyorsunuz direk takınca hemen görmez eksi tusuna basılı tutup usb kablosunu takmayı denedinizmi?

Son düzenleme:

skaptan

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Ocak 2017
2
0
1
39
cevdet bey ultra pad up768 m86_mb v2.0 da denendi; ve dokunmatiğin yarısının sol tarafı sağ, sağ tarafı da sola gidiyor.Ama yazılım olarak başka bir sıkıntı vb bir şey ile karşılaşmadım emeğinize sağlık forum yöneticileri ve paylaşım yapan arkadaşlara şimdiden tşkler ederim. Elimizde sağlam bir tablet var iken bundan iso alarak bu şekilde alınabilr mi ALLWİNNER Chiplerde ?

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
  • Beğen
Tepkiler: silivriserdar

skaptan

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Ocak 2017
2
0
1
39
Paradox kardeşim ilgine teşekkür ederim fakat pan baidu denilen siteye üye olmak için telefon numarası istiyor qq . com denilen siteden geçiş yapma şansı vermişler fakat ordan seni gene farklı bir üyelik sistemine atıyor hiç bir şekilde dosya indiremedim biri bir şekilde yardım etsin yapan bir arkadaş varsa da bir anlatma şansı var mı?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Paradox kardeşim ilgine teşekkür ederim fakat pan baidu denilen siteye üye olmak için telefon numarası istiyor qq . com denilen siteden geçiş yapma şansı vermişler fakat ordan seni gene farklı bir üyelik sistemine atıyor hiç bir şekilde dosya indiremedim biri bir şekilde yardım etsin yapan bir arkadaş varsa da bir anlatma şansı var mı?

Yazılımı indirmek için herhangi bir yere üye olmanız gerekmiyor.
Sayfalara erişim sorunu yaşıyorsanız, bulunan konuyu incelemeniz faydalı olacaktır.

Son düzenleme:

HayyLazzz

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 May 2017
11
1
3
35
HAFIZA KARTILA YÜKLEDİM BAŞARILI BİR ŞEKİLDE FAKAT CİHAZIN EKRANI YARIYA BÖLÜNDÜ DİYER YARIDA GÖZÜKMÜYOR VE DOKUNMATİK ÇALIŞMIYOR

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com