Telefonum Kapanınca Yazılımı Gidiyor

samet3472

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Haz 2018
2
0
1
22
merhabalar, son 3 aydır telefonum ne zaman istemli yada istemsiz kapansa bir daha açılmıyor. Casper via yazısında takılı kalıp duruyor. Bende her kapandığında yazılım atmak zorunda kalıyorum. Bunun sebebi nedir bilen arkadaşlar var mıdır ? telefonum kapandığı anda o zamana kadar ki tüm bilgilerim sürekli tekrar ve tekrar siliniyor sıkıldım bu durumdan. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Cihazınızın durumu gerçekten ilginç.
Cihazınızda eMMC arızası olabilir.
Cihazınıza forumumuzdan indirdiğiniz yazılımı mı yüklüyorsunuz?

samet3472

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Haz 2018
2
0
1
22
evet bu forumda paylaşılan en son stock rom'u yüklüyorum lakin tel kapandığı anda telefon bir daha açılmıyor stock rom yükleyene kadar. az önce tekrar yaşadım ve stock rom'u indirmek için girdiğimde mesajınızı gördüm. Yakında zaten telefonumu değiştireceğim sadece biraz daha idare etmesi için çalışıyorum.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
evet bu forumda paylaşılan en son stock rom'u yüklüyorum lakin tel kapandığı anda telefon bir daha açılmıyor stock rom yükleyene kadar. az önce tekrar yaşadım ve stock rom'u indirmek için girdiğimde mesajınızı gördüm. Yakında zaten telefonumu değiştireceğim sadece biraz daha idare etmesi için çalışıyorum.

Büyük ihtimalle cihazınızın donanımında bir sorun var ne yazık ki donanım sorunlarını yazılımla çözemezsiniz.
Ne yazık ki bu konuda yapılabilecek bir şey yok.