Temel Rom'u Tablete Göre Uyarlamak

bruceleeibo

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 May 2020
29
0
1
36
hiç önemli değil hocam Allah razı olsun ben sadece beni unutmayın diye yazarım arada :)

bruceleeibo

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 May 2020
29
0
1
36
Merhaba hocam şöyle bir fikir geldi aklıma... Şimdi bazı forumlarda şöyle bir root yöntemi gördüm. Rom dan bazı doayaları alıp bir işlemden geçirip cihaza root atıyorlar. Biz bu yöntemle orjinal bir tablete elimizdeki Rom dosyaları root atıp onun romunu alsak olmazmı

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba hocam şöyle bir fikir geldi aklıma... Şimdi bazı forumlarda şöyle bir root yöntemi gördüm. Rom dan bazı doayaları alıp bir işlemden geçirip cihaza root atıyorlar. Biz bu yöntemle orjinal bir tablete elimizdeki Rom dosyaları root atıp onun romunu alsak olmazmı

Elinizdeki cihaz MTK işlemcili.
Cihazınıza Root yetkisi vermeden de cihazınızın yazılımının yedeğini alabilirsiniz.
bulunan konuya bakmanız faydalı olacaktır.

bruceleeibo

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 May 2020
29
0
1
36
dediğiniz yöntemi denedim bu cihazda farklı bir kısıtlama var olmadı bu yöntem. misal antutu testinde grafik sıfır puan veriyor ve grafik kullanan çoğu uygulamayı açmıyor.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
dediğiniz yöntemi denedim bu cihazda farklı bir kısıtlama var olmadı bu yöntem. misal antutu testinde grafik sıfır puan veriyor ve grafik kullanan çoğu uygulamayı açmıyor.

Yazılımı parçaladım.
Nasipse vakit buldukça zaman zaman bakmaya çalışacağım.
Yedekleme ile ilgili arama motorlarından faydalanarak bir çok konuya ulaşabilirsiniz.
Aslında elimizde cihazın bir de yedeğinin bulunması, karşılaştırma için faydalı olabilir.

bruceleeibo

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 May 2020
29
0
1
36
Yazılımı parçaladım.
Nasipse vakit buldukça zaman zaman bakmaya çalışacağım.
Yedekleme ile ilgili arama motorlarından faydalanarak bir çok konuya ulaşabilirsiniz.
Aslında elimizde cihazın bir de yedeğinin bulunması, karşılaştırma için faydalı olabilir.

yedek cihazı ben de düşündüm baktım da baya yüksek fiyat uygun bulursam alacağım bir tane daha

bruceleeibo

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 May 2020
29
0
1
36
merhaba tablet elime geçti eğer rom unu alabilirsek hiç bir sorunum kalmayacak
başka bir kanaldan görüşebilir miyiz e-posta yada whatsap

bruceleeibo

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 May 2020
29
0
1
36
tmmdır hocam ben uğraşıyorum elimizde her türlü imkan oldu orjinal bir ürün deneyecek yedek ürünümüz ve temel rom ve başka uyumlu bir rom gerisi sadece sizin tecrübeniz :)