TurkNet Kotasız, Taahhütsüz - Gerçek Sınırsız İnternet

TurkNet Kotasız, Taahhütsüz - Gerçek Sınırsız İnternet

Paradox Paradox - #1
TurkNet
Kotasız, Taahhütsüz - Gerçek Sınırsız İnternet

Detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
silivriserdar silivriserdar - #2
Bizde firma olarak geçiş yaptık. Tek eksik yanı müşteri hizmetleri. Bide işlemler çok uzun sürüyor. Bu internet hızı için hangi modem daha iyi olur? Vdsl 2 olması gerekiyormuş.
sas24 sas24 - #3
aldım 2 ay boyunca kullanamadım iptal etmem 1 ay sürdü tövbeler olsun ..
silivriserdar silivriserdar - #4
aldım 2 ay boyunca kullanamadım iptal etmem 1 ay sürdü tövbeler olsun ..
Ne açıdan kötüydü?
sas24 sas24 - #5
olduğum yerde alabileceğim hız 12 mbt olmasına rahmen bunu hattımı taşırken defalarca belirtmeme rahmen vdsl açtılar vdsl aldırdılar burada alt yapı buna uygun değil olsaydı zaten ttnet verirdi dememe rahmen yok sizin alt yapınız bunu destekliyor diyerek açtılarmı vdsl olarak vdsl modem aldırdılarmı sonra uğraş dur net yok 1 saat var 5 saat yok hız düşürelim diye msj attık ama bu msj herhalde uzaya vs gidiyor hem aynı saçma msj ile geri döndüler ekiplerimizin incelemeleri devam ediyor vs vs sonuç iptale kadar geldi...haa bu özet geçilmiş hali..
silivriserdar silivriserdar - #6
olduğum yerde alabileceğim hız 12 mbt olmasına rahmen bunu hattımı taşırken defalarca belirtmeme rahmen vdsl açtılar vdsl aldırdılar burada alt yapı buna uygun değil olsaydı zaten ttnet verirdi dememe rahmen yok sizin alt yapınız bunu destekliyor diyerek açtılarmı vdsl olarak vdsl modem aldırdılarmı sonra uğraş dur net yok 1 saat var 5 saat yok hız düşürelim diye msj attık ama bu msj herhalde uzaya vs gidiyor hem aynı saçma msj ile geri döndüler ekiplerimizin incelemeleri devam ediyor vs vs sonuç iptale kadar geldi...haa bu özet geçilmiş hali..
Anladım teşekkürler.
astek055 astek055 - #7
Bizde firma olarak geçiş yaptık. Tek eksik yanı müşteri hizmetleri. Bide işlemler çok uzun sürüyor. Bu internet hızı için hangi modem daha iyi olur? Vdsl 2 olması gerekiyormuş.

sonuç olarak hepsi türk telekomun alt yapısını kullanıyor. bi arıza söz konusu olduğu zaman türk telekom geliyor ve türk telekom kendi müşterisine öncelik tanıyor. Diğer firmalrın müşterileri içinde bizden alsaydınız şimdiye olmuştu, arıza yaşamazdınız gibi şeyler söylüyor. Hem şimdi btk nın yeni cıkardığı kanuna göre 16 mbps olan internet ler akn yi doldurunca 5 mbps'ye 8 mbps olan internetler akn yi doldurunca 3 mbps ye düşüyor.
Bizim için int. önemli azcık pahallı olsun aman sorun yaşamayalım kafasında olmamız gerek bence.
silivriserdar silivriserdar - #8
sonuç olarak hepsi türk telekomun alt yapısını kullanıyor. bi arıza söz konusu olduğu zaman türk telekom geliyor ve türk telekom kendi müşterisine öncelik tanıyor. Diğer firmalrın müşterileri içinde bizden alsaydınız şimdiye olmuştu, arıza yaşamazdınız gibi şeyler söylüyor. Hem şimdi btk nın yeni cıkardığı kanuna göre 16 mbps olan internet ler akn yi doldurunca 5 mbps'ye 8 mbps olan internetler akn yi doldurunca 3 mbps ye düşüyor.
Bizim için int. önemli azcık pahallı olsun aman sorun yaşamayalım kafasında olmamız gerek bence.
Bu hız düşüm olayını ilk defa sizden duydum. Kaynak gösterebilirmisiniz? Çünkü bildiğim kadarı ile ve gördüğüm kadarı ile kullananlar hiç bir hız düşüm yaşamıyor. Ve çok hızlı şekilde dosya indirebiliyorlar.
sas24 sas24 - #9
hız düşüm çok eskiden beri var malesef
astek055 astek055 - #10
Bu hız düşüm olayını ilk defa sizden duydum. Kaynak gösterebilirmisiniz? Çünkü bildiğim kadarı ile ve gördüğüm kadarı ile kullananlar hiç bir hız düşüm yaşamıyor. Ve çok hızlı şekilde dosya indirebiliyorlar.

Tabi ki bakabilirsin. Bir dönem Vodafone SüperNet müşteri hizmetlerinde çalışıyordum o zaman bu hız düşümü ile ilgili müşteriler ile baya kavga etmiştik.
silivriserdar silivriserdar - #11
Tabi ki bakabilirsin. Bir dönem Vodafone SüperNet müşteri hizmetlerinde çalışıyordum o zaman bu hız düşümü ile ilgili müşteriler ile baya kavga etmiştik.
Şimdi bu sayfa türk telekom sayfası, bu olaydan türk net firması etkileniyor mu? Yani Türk Telekom firmasının başka bir firmaya an konusunda yaptırımı olabilir mi?
astek055 astek055 - #12
Şimdi bu sayfa türk telekom sayfası, bu olaydan türk net firması etkileniyor mu? Yani Türk Telekom firmasının başka bir firmaya an konusunda yaptırımı olabilir mi?

Yok AKN her fimanın zarar etmemesi için ve müşterilerin aynı eşit derecede int kullanımı sağlaması için firamalar tarafından konulan hız sınırlaması ve bu sınırlamanın BTK ( ) belirlenmektedir. Daha çnce 16 mbps ve 8 mbps hızındaki internetleri eşit tutarak her ikisininde 3 mbps ye düşürülke BTK nın 2017 Nisanda aldığı kararla 16 Mbps 5 Mbps oldu.
Paradox Paradox - #13
3-5 ay önce bende evdeki hatlarımdan birini TurkNet'e taşıdım.
Bu hattı sadece indirme işlemleri için kullanıyorum.
Bazen ayda 1.5-2 TB veri indirdiğim oluyor.
AKK ve AKN yok.
Hızım hep aynı.
Bulunduğum yerde alt yapı sorunu yok.
Bu nedenle de bende sorunsuz bir şekilde hizmet alımı yapabiliyorum.
symbazz symbazz - #14
İstisnalar kaideleri bozmaz. Sorun yaşamayan birkaç kişi olabilir. Siz şikayetvar sitesi istatistiklerine bakın. En çok şikayet alan firmalardan birisi. Ekşi sözlüğe girin bakın, kaç kişi memnun kaç kişi beddua ediyor.

SM-N950 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Paradox Paradox - #15
İstisnalar kaideleri bozmaz. Sorun yaşamayan birkaç kişi olabilir. Siz şikayetvar sitesi istatistiklerine bakın. En çok şikayet alan firmalardan birisi. Ekşi sözlüğe girin bakın, kaç kişi memnun kaç kişi beddua ediyor.

SM-N950 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben olanı, kendi deneyimlerimi paylaştım.
Umarım bir gün herkes ucuz ve sınırsız bir internet bağlantısına sahip olur.
symbazz symbazz - #16
Ben olanı, kendi deneyimlerimi paylaştım.
Umarım bir gün herkes ucuz ve sınırsız bir internet bağlantısına sahip olur.

İnşallah. Ülke olarak, dünyanın en pahalı ve en berbat internetini kullanıyoruz.
Paradox Paradox - #17
İnşallah. Ülke olarak, dünyanın en pahalı ve en berbat internetini kullanıyoruz.

Biraz abartıyor olabilir misiniz?
Mesela konuya en yakınımızdan, komşumuz Yunanistan'dan bakalım.
Onlarda durum bizden çok çok daha kötü.
symbazz symbazz - #18
Haklısınız.
astek055 astek055 - #19
3-5 ay önce bende evdeki hatlarımdan birini TurkNet'e taşıdım.
Bu hattı sadece indirme işlemleri için kullanıyorum.
Bazen ayda 1.5-2 TB veri indirdiğim oluyor.
AKK ve AKN yok.
Hızım hep aynı.
Bulunduğum yerde alt yapı sorunu yok.
Bu nedenle de bende sorunsuz bir şekilde hizmet alımı yapabiliyorum.

Kendi evimde VodafoneNET kullanıyorum 3 yıldır hiç bir problemim yok.
aynı şekilde interneti bir arkaşamına çektirdim sadece int aktif olma süresi 2 ayı buldu.
ebircan35 ebircan35 - #20
Sorun yaşıyanın başı çok ağrıyor. Yaşamayan da çok memnun.
U umutg1 - #21
Sorun yaşamadım çok memnunum gelsin 1080p 4 k videolar :D
symbazz symbazz - #22
Sorun yaşamadım çok memnunum gelsin 1080p 4 k videolar :D

İstisnalar kaideyi bozmaz.Sizde iyi olması, Turknetin ne kadar saçma sapan üçkağıtçı firma olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Açın şikayetvar sitesini yazılanları okuyun. Şikayette firma 4 üncü sırada.
Paradox Paradox - #23
İstisnalar kaideyi bozmaz.Sizde iyi olması, Turknetin ne kadar saçma sapan üçkağıtçı firma olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Açın şikayetvar sitesini yazılanları okuyun. Şikayette firma 4 üncü sırada.

Yazdıklarınızın bir kısmında haklı olabilirsiniz.
Ben uzun zamandır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.
Lakin çok fazla sorun yaşayan, hatta cinnet getirme eşiğinde olan müşteriler de biliyorum.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/turknet-kotasiz-taahhutsuz-gercek-sinirsiz-internet.3573/