Yardım U.A.T Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F IMEI Repair Nasıl Yapılır

Yazdır

androidteknik

Üye
Kayıtlı üye
7 May 2018
38
18
8
42
Arkadaşlar herkese kolay gelsin.dün itibari ile U.A.T ailesine bende katıldım.Malüm program çok ama çok detaylı yani birden fazla box'un total hali gibi birşey..İlk deneyimimi yapıcam ama programda yeniyim ve mantıgını tam çözemedim..J7 prime cihaza adım adım nasıl plaka yazabilirim,bu programı ullanan bir ustamızdan bilgi alırsam memnun olurum.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Arkadaşlar herkese kolay gelsin.dün itibari ile U.A.T ailesine bende katıldım.Malüm program çok ama çok detaylı yani birden fazla box'un total hali gibi birşey..İlk deneyimimi yapıcam ama programda yeniyim ve mantıgını tam çözemedim..J7 prime cihaza adım adım nasıl plaka yazabilirim,bu programı ullanan bir ustamızdan bilgi alırsam memnun olurum.
Uni Android Tool kullanan arkadaşlar var. Onlar cevap yazacaktır.

@leonidasss

• Beğen
Tepkiler: leonidasss

Kamican

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Haz 2018
1
0
1
26
Benim telefonum j7 prime kingoroot kolayroot atmaya calisiyorum ama kac kere denediysem hep yuzde doksan da hata verior ne yapmam lazim bir bilgin varmi lutfen

feryat001

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Eyl 2018
8
0
1
25
benim telefon j7 prime 32gb çift hat imeil atılamıyor çözümü var mıdır?.