Yardım U.A.T "You Are Using UAT First Time" Uyarısı

• Konbuyu başlatan blk41
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 5
  • Görüntüleme 2K
 Yazdır

blk41

Üye
Kayıtlı üye
5 Haz 2018
40
1
8
38
arkadaşlar programın birçok menüsünde işlem yapmak istediğim zaman "You Are Using UAT First Time" uyarısı çıkıyor. nedir bu uyarı. ne yapmam lazım. yardımcı olur musunuz.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Açılış sırasında kullanıcı adınızı ve şifrenizi kaydettikten sonra programı yeniden başlatırsanız, sorun çözülürmüş.
Öyle demişler.

blk41

Üye
Kayıtlı üye
5 Haz 2018
40
1
8
38
Açılış sırasında kullanıcı adınızı ve şifrenizi kaydettikten sonra programı yeniden başlatırsanız, sorun çözülürmüş.
Öyle demişler.

hocam açıkçası deneme amacıyla cracklı kullandım. imei tamir bölümü ve adb bölümü çalışıyor. ama ime tamiri yapmıyor. bununla ilgili konuda açtım ama henüz cevap veren olmadı. imei taniri için düşünüyordum bu ama bu durumda programı satın almanında anlamı yok.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
hocam açıkçası deneme amacıyla cracklı kullandım. imei tamir bölümü ve adb bölümü çalışıyor. ama ime tamiri yapmıyor. bununla ilgili konuda açtım ama henüz cevap veren olmadı. imei taniri için düşünüyordum bu ama bu durumda programı satın almanında anlamı yok.

Bu tarz programlar çoğu zaman kırılmış halleri ile düzgün çalışmazlar.
Bu nedenle, size önerim kırılmış bir programla, program hakkında karar vermemenizdir.

blk41

Üye
Kayıtlı üye
5 Haz 2018
40
1
8
38
Bu tarz programlar çoğu zaman kırılmış halleri ile düzgün çalışmazlar.
Bu nedenle, size önerim kırılmış bir programla, program hakkında karar vermemenizdir.

hocam öylede fiyatı 50 dolar. işime yaramayacaksa boşuna para vermekte istemiyorum.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
hocam öylede fiyatı 50 dolar. işime yaramayacaksa boşuna para vermekte istemiyorum.

Programın kırılmış hali düzgün çalışmıyor.
Bu nedenle programın işe yarayıp yaramadığını elinizdeki programla belirleyemezsiniz.
Yanılmıyorsam bu cihazın bir forumu mevcut.
Oraya yazınız, cihaz sahiplerinin geri dönüşlerine göre karar verirsiniz.