Yardım UAT Kullananlardan Yardım Talep Ediyorum

Yazdır

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Değerli Arkadaşlar,
Bugün kararımı verdim ve forumdaki önerileri de dikkate alarak UAT Tool aldım. Türkiye reseller mevcut. Çok kısa bir süre içinde aktivasyon da yapıyorlar. Buraya kadar her şey güzel.
Bu yazılım aracını daha etkili kullanmak için forumda bu aracı kullanan kimler var. Tecrübelerini ve bu aracın (UAT) püf noktalarını paylaşabilirler mi?
Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Değerli Arkadaşlar,
Bugün kararımı verdim ve forumdaki önerileri de dikkate alarak UAT Tool aldım. Türkiye reseller mevcut. Çok kısa bir süre içinde aktivasyon da yapıyorlar. Buraya kadar her şey güzel.
Bu yazılım aracını daha etkili kullanmak için forumda bu aracı kullanan kimler var. Tecrübelerini ve bu aracın (UAT) püf noktalarını paylaşabilirler mi?
Hocam öncelikle hayırlı olsun ve iyi günlerde kullanın. UAT kullanımı basit, yapmak istediğiniz işlemler için gerekli botunu tıkladığınızda ne yapmanız gerektiğini sağ bölümde detaylı anlatıyor. Ben dün satın aldım daha önce de 2.0.2 sürümünü kullanıyordum gayet başarılı özellikle qualcom işlemcili cihazlarda çok iyi ayrıca Asus un neredeyse tüm modellerinde imei repair işlemi dahil hepsini yapmakta. Kısacası bir kaç box ın toplanmış hali diyebiliriz.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Değerli Arkadaşlar,
Nerden aldın.

SM-N950 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Az önce 190 liraya

SM-N950 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: leonidasss

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Hayırlı olsun. Ben de bugün aldım. Bundan sonra buradan paslaşırız.

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Ben ilk kez kullanacağım. Yavaş yavaş koleksiyon yapayım diyorum. Hepsinden olsa fena olmaz.