Yardım UltraPad UP1018 Rom Yükleyememe

Meta başlık: UltraPad UP1018 Rom Yükleyememe

Meta açıklama: UltraPad UP1018 Rom Yükleyememe

asarihasan

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Tem 2017
1
0
1
50
Yazılım işe yarıyor link aktif
PhonixSuit ile tablet kapalıyken PC ye takın
Sonra tabletinizi açın bağlantı kurulduktan sonra USB işaretli yere tıklayın ve UPGRADE dosyasını seçerek onaylayın
Yükleme yaparak kapanıyor sonra açılıp işlem yaptığını gösteren çubuk geliyor.

gral

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 May 2017
17
0
1
32
ustam ultra pad 1018 romunu bulamadıkmı hala birtanede bende var çözüm bulamadım yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin iyi günler iyi çalışmalar..

tatus

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Mar 2017
12
0
1
39
Bu siteden aldığım 3 tane yazılımın 2 tanesi ekranda negatiflik olarak açıyor, diğeri ise dokunmatikte ters basarak çalışıyor.
Servisi aradım onlarda 50 lira istiyor, kargo git gel sizden diyor falan.
Çözebilen oldu mu acaba?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bu siteden aldığım 3 tane yazılımın 2 tanesi ekranda negatiflik olarak açıyor, diğeri ise dokunmatikte ters basarak çalışıyor.
Servisi aradım onlarda 50 lira istiyor, kargo git gel sizden diyor falan.
Çözebilen oldu mu acaba?

Ne yazık ki sorun henüz çözüme ulaşamadı.
Servisteki fiyatlar oldukça pahalıymış.
Yazık.

tatus

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Mar 2017
12
0
1
39
coban32 arkadaşım; bahsettiğin işlemi yapamadım. Daha detaylı bir açıklama yapma imkanın olursa sevinirim.
Eğer o sistemi yapabilirsek (ki tek çözümde bu gibi görünüyor) konuyu kapatabilir hale getiririz.

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
Astekin kullandığı kart yada cihazı sorunlu olma ihtimali yüksek bakın başka bir üyemiz yazılımın sorunsuz yüklenip açıldığını belirtmiş. Eğer yüklediğiniz yazılımla dokunmatik ters yani sağa dokununca sola sola dokununca sağa işlem yapıyorsa daha önce verdiğim script ile bunu düzeltebilirsiniz. Scriptin kullanımı zor değil önce cihazdan ayar dosyasını alıyor bu dosyayı düzenlenebilir hale getiriyor x ve y değerleri verildikten sonra tekrar cihaza yüklenecek hale getiriyor ve yüklüyor. İşlemler hatasız yapıldığında cihaz kendini resetliyor ve yaptığımız ayar ile başlıyor. Ancak x ve y ye vereceğimiz değerler 0 ve 1 yani bu (00,01,10,11) ikili kombinasyonları deneyerek doğru olanı bulucaksınız cihaz elimizde olmadığı için sağlıklı bir rom yok.

tatus

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Mar 2017
12
0
1
39
şu an yine cihazın başındayım. vermiş olduğunuz dosyada elimde. tekrar tekrar deniyorum. şimdi birkez daha deneyeceğim.
hatta şöyle yapayım. programda her adımdaki ekran görüntülerini yollayım buraya. o şekilde beraber bi yorum yapalım.

tatus

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Mar 2017
12
0
1
39
Dosyayı Yandex.Disk'inize kaydettikten sonra indirebilirsiniz.
İşte sıkıntıda tam olarak orda. Kaydet dediğimde beni oturum sayfasına yönlendiriyor fakat zaten halihazırda oturumum açık...
Yinede seçiyorum hesap ismimi basıyorum ama yine aynı sayfaya atıyor. Kısır döngü...
4 farklı makinadan farklı ağlardan denedim. En son adresin uzantısı .sk olduğu için bizim ki .tr olduğu için oturuma bağlanmıyor diye düşündüm...

Aynı zamanda şunu da belirteyim sadece bu ve bunun gibi birkaç dosyada başıma geldi. Mesela dün bunu indiremedim belirttiğim sorundan dolayı fakat başka birçok dosyayı .sk adres uzantısından indirdim.

Son düzenleme:

tatus

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Mar 2017
12
0
1
39
İşte sıkıntıda tam olarak orda. Kaydet dediğimde beni oturum sayfasına yönlendiriyor fakat zaten halihazırda oturumum açık...
Yinede seçiyorum hesap ismimi basıyorum ama yine aynı sayfaya atıyor. Kısır döngü...
4 farklı makinadan farklı ağlardan denedim. En son adresin uzantısı .sk olduğu için bizim ki .tr olduğu için oturuma bağlanmıyor diye düşündüm...

Aynı zamanda şunu da belirteyim sadece bu ve bunun gibi birkaç dosyada başıma geldi. Mesela dün bunu indiremedim belirttiğim sorundan dolayı fakat başka birçok dosyayı .sk adres uzantısından indirdim.

İnternet explorer'dan açtım şimdi. Başına gelenler varsa Chrome'dan açmaya uğraşmasın...
Yüklemeden sonra bilgi vereceğim...

tatus

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Mar 2017
12
0
1
39
Hafıza kartına attım. Tableti açtım faka yükleme işlemine başlamıyor

tatus

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Mar 2017
12
0
1
39
Phoenix üzerinden yüklemeyi yaptım. Fakat ekran negatif açıldı. Pixel çok düşük vaziyette. Dokunmatikte hiç çalışmıyor...

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
Bu cihazın birebir yazılımı yok malesef emin olmadan yükleme yapmayınız.

JinKazama

Üye
Kayıtlı üye
26 Tem 2019
134
10
18
38
yaw arkadaslar elimde aynı cihazdan sorunsuz olan var yazılım yedeğini alabilsem alıp paylaşacam da imkansız gibi :S