Yardım Verizon Samsung Galaxy S III SCH-I535 Türkçe Dil Sorunu

Yazdır

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Arkadaşlar bu cihaz america menşeili bir cihaz. Cihazda daha önce Türkçe dil yüklüymüş müşteri format attıktan sonra dil silinmiş. Eft dongle destek vermiyor bu modele Konu hakkında bilgisi olan ya da daha önce bu işlemi yapan arkadaşlaımız yardımcı olabilirler mi?

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Arkadaşlar bu cihaz america menşeili bir cihaz. Cihazda daha önce Türkçe dil yüklüymüş müşteri format attıktan sonra dil silinmiş. Eft dongle destek vermiyor bu modele Konu hakkında bilgisi olan ya da daha önce bu işlemi yapan arkadaşlaımız yardımcı olabilirler mi?
EFT dongle android olan tüm cihazlara destek veriyor diye biliyorum. Root yapıp deneme yaptınız mı?

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
EFT dongle android olan tüm cihazlara destek veriyor diye biliyorum. Root yapıp deneme yaptınız mı?
Serdar hocam cihazı rootladım işlem yapıldı gösteriliyor fakat cihaza dil eklemesi başarısız. İlk işlemde hatalı yapmış olabilirim diye iki kez daha denedim. Dil eklenmiş gözüksede eklenmeden işlem başarılı bir şekilde sonuçlandı gözüküyor. Ne yapabilirim? Costum rom mu denesem acaba?

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Geçmiş olsun, sorun neymiş. Fix android menüsünden start deyince de düzeliyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: leonidasss

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
3 işlem yapıyor bazı telefonlarda. Yedek alıyor, çeviri yapıyor ve en son cihaza göndermeye başlıyor. Buda en az 2 saat sürüyor.
Serdar hocam aynen anlattığınız gibi oldu iki saate yakın sürdü ve işlemi üçüncüde tamamladı cihazın yasal yazan kısmına @leonidasss kullanıcı adını ekledim. İmzamız belli olsun
Ayrıca cihazın kendi performansı da etkili olabiliyor işlem yaptığım cihaz aşırı ağırdı kendi kendine donmuştu farketmesem işlem en az dört saat sürerdi.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar